Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri taşlı işlemeli ince ve zarif kızlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥

Abiye kıyafetlerinizi tamamlayan ve önemli bir detay olan taşlı abiye ayakkabı modelleri farklı renk ve tasarımlar ile günümüz de her abiyeye uygun renklerden oluşan modellerle bayanlara sunuluyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni abiye ayakkabı modelleri hususunda güzel bir girizgah yapıp ardından bunu güzel model abiye elbiselerle ve aksesuarlı abiye elbise çantaları ile süsleyeceğiz kızlar.

Bir bayan olarak güzel, ince ve zarif görünmek her kesin bütün kadınların hakkı tabiki biraz ekonomik bozgunluk ve alım gücünün düşmesinden dolayı ben şahsım bizzat kendim olarak :D:D dolap gibi uygulamalardan yararlanıyorum. Hiiiç kimseye verilecek hesabım yok vallahi. Hesabım yok çünkü hesabımda pera yoğ pera :D

Yukarıdan ince eleyip sık dokuyarak dolap uygulaması ile ilgili konumu oluşturmuştum bi inceleyin derim sizlere zira kesesini düşünen her kadının incelemesi lazım. Sadece kendi için değil kedi için toka bile lazımsa gene inceleyin kızlar :)

Şimdi incelemeleriniz bittiğine göre belki içinizde gelin olmak üzere olan bir kişi vardır onun davetine düğüne gideceksinizdir. Bu aşağıdaki konuya bi göz atın kızlar gelinlik size mi lazım artık gideceğiniz akraba, arkadaşınıza mı bilemem gene de inceleyin.

Topuklu İnce Taşlı Zarif Abiye Modelleri

Kızlar şimdi ayakkabıdan başlaldık hani eskilerin lafı var ya dost başa düşman ayağa bakar diye :D:D işte ben de ayaktan başladım ama ola ki sizler böyle saks mavisi bi abiye de istiyor olabililrsiniz ayakkabılara birazdan geçecem ama önce şu kıyafetlere bi göz atın ne dersiniz ?

Topuklu Abiye ve Abiye elbiseyi Çanta Tamamlar

Evet meleklerim farkındayım halen sizlere ayakkabı modellerini vermiş değilim acele etmeyin. Şimdi yukarıdaki konulara baktığımızda abiye elbiselerimiz var ayakkabıları da vereceğiz ama hani olur ya kızlar belki de sizlerin bir de çantaya ihtiyacı vardır diye düşünüyorum aşağıdaki konuya da bakın söz hemen ince topuklu abiye ayakkabı modellerine geçeceğim :)

Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (1).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (1).png
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (2).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (3).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (4).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (5).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (6).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (7).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (8).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (9).jpg
topuklu taşlı sarı kırmızı abiye ayakkabı modelleri_ (10).jpg