gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Abiye giysilerinizle kullanabileceğiniz saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abiye salık saç modelleri salık saç modelleri abiye üzerine üzerine Abiye kıyafeti tamamlayan yine son derece şık bir şekilde oluşturulan abiye saç modelleridir
    İşte abiye elbiselerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz çok şık saç modelleri

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu modeli ben günlük kıyafetlerimle de kullanırım çok şık ve şeker duruyor...

3. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

BUNLAR SÜPER TAM BENİM SAÇIMA GÖRE

Abiye giysilerinizle kullanabileceğiniz saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 abiye saç modelleri

2010 abiye saç modelleri

abiye saç modelleri abiye çocuk saç modelleri salık 2010 sac 2010 bayan 2010 yılının en gözde abiye saç modellerinden bazılarını siz sevgili meleklerimiz için paylaşmak istiyorum Özel gün ve gecelerinizde giydiğiniz abiyelerin üzerinde gayet şık duracağına inandığım modelleri sizler için paylaşıyorum=)
  2. 2011 Abiye Saç Modelleri

2011 Abiye Saç Modelleri

abiye saç modelleri saç modelleri 2011 abiye sac 2011 2011abiye Düğünler ve davetler sıradan saç modelleriyle bulunmak pekte hoş olmaz. Giyeceğimiz abiye elbiseye uygun yaşımızla doğru orantılı güzel saçımız ve makyajımızla gittiğimiz ortamdaki tüm gözleri üstümüzde toplamamız mümkün =)
  3. Günlük Kullanabileceğiniz Bir Saç Modeli

Günlük Kullanabileceğiniz Bir Saç Modeli

basit saç modelleri yapımı basit saç modelleri Sevgili melekler, bu yazımızda günlük hayatta kullanabileceğiniz basit ve cici bir saç modeli yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Doğallığın ön planda tutulduğu bu sezonda son derece kullanışlı ve trendi olan bu saç modelini akşam yemekleri ve toplantılarında dahi kullanabilirsiniz. Şimdi basit saç modelleri içinde yere alan bu modelin yapılışıyla...
  4. 2012 Yazında Severek Kullanabileceğiniz Saç Modelleri Yapılışları

2012 Yazında Severek Kullanabileceğiniz Saç Modelleri Yapılışları

2012 yaz saç modası 2012 yaz saç modelleri Bir önce ki yazımızda paylaştığımız 2012 yaz saç modası konusunun ardından şimdi de bu yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz 2012 yaz saç modelleri yapılışı hakkında sizlere bazıtüyolar vermek istiyoruz. Bu saçlarla plaja da gidebilirsiniz, en şık elbiseniz ile akşam yemeğe de :) Buyrun 2012 yaz saç modası örnekleri ve yapılışları :tik: Yandan...
  5. Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

2014 yazlık saç modelleri, yazlık saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri Sevgili melekler, yazın sıcaklığından şikayet edip saçlarınızı sürekli toplayanlardansanız, size daha iyi görünmenizi sağlayacak ve basit topuzlardan, at kuyruklarından kurtaracak saç modelleri paylaşacağız. Aslında fazla söze gerek yok, aşağıdaki 20 saç modelini adım adım uyguladığınız takdirede harika saç...

Sayfayı Paylaş