gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Abiye hamilelikler

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

abiye hamilelikler hamılelıkler [​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi güzel ama biraz daha hareket olabilirdi elbiselerde

Abiye hamilelikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abide

Abide

Bakınız; Anıt.Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Abide, tarihi bir kalinti ise, kendisi ileride adi unutulmayacak bir kisi olarak memleketinde isim yapar. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir.
  2. abide

abide

Abide Anıt.
  3. abiye

abiye

abiye satın alacamda kimse yok mu yardımcı olacak
  4. 2016 Hamile Abiyeleri

2016 Hamile Abiyeleri

Biz bayanlar için özel günlerin değişmez giyim stili abiyelerdir. Abiye modelleri her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Özel günlerin en çok kutlandığı mevsimler ilkbahar ve özellikle yaz dönemidir. Günümüz de anne adayları için son derece şık ve rahat abiye modelleri koleksiyonlar da yerini alarak bayanların beğenisini kazanıyor. Size...
  5. Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım

Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım

Kızlar selamlar benim derdim biraz ağır gibi, ben erkek arkadaşımla korumasız olarak ilişkiye girdim ve test yaptım tam iki aylık hamileyim ne yapacam bilmiyorum. Biliyorum kızacaksınız ama lütfen bana yardım edin benim karnım ne zaman büyümeye başlayacak ne yapmam lazım babam duysa vallahide billahide beni öldürür :S bana lütfen ylardım edin ne yapayım anneme mi söyleyim ablama mı şaşırdım...

Sayfayı Paylaş