gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

abiye kıyaferlerde çılgınlık modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: abiye kıyaferlerde çılgınlık modası
    pantolanlu beyaz cok guzel..paylasım için saol

abiye kıyaferlerde çılgınlık modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılın abiye kıyafet modası

yılın abiye kıyafet modası

bu yılın modası kıyafetler krem rengi abiyeler krem rengi abiye modelleri renkli abiyeler yılın moda kıyafetleri Madrid ve Milano moda haftalarında, birbirinden ünlü tasarımcılar kreasyonlarını sergiledi. Birbiri ardına düzenlenen moda haftaları gösterdi ki; 2008 yazı oldukça cesur ve iddialı geçecek. Koleksiyonlarda göze çarpan ilk özellik tül ve şifonun oldukça fazla kullanılmış olmasıydı....
  2. 2010 abiye modası

2010 abiye modası

2010 abiye modası 2010 abiye renkleri moda renkleri renk modası modelleri ve Ramazandan sonra düğün nişan ve özel günler çok sıklıkla yaşanacak ve şimdiden ne giyinecem diye düşünüyor olabilirsiniz işte yeni sezon birbirinden şık ve güzel abiye modelleri sizler için bir alternatif olabilir kızlar:)
  3. Armine de Abiye Modası

Armine de Abiye Modası

armine abiyeler armine abiye abiye modelleri 2011 gece kıyafetleri pudra rengi tesettür abiyeler Yeni sezon ile birlikte Armine de kendini geliştiren ve bir adım daha ileriye giden firmalardan biri. Bayan koleksiyonun oldukça genişleten Armine’de tesettür abiye elbiselerde model seçmek oldukça zor hele bir de şu anda online mağazasında indirim varken. Özenle seçilmiş desenler birbirinden...
  4. 2012 Saç Modası Kahkül Çılgınlığı...

2012 Saç Modası Kahkül Çılgınlığı...

Kahküllü Saç Modelleri 2012 Kahkül Modelleri 2012 Yılının Saç Modası – Kahkül Çılgınlığı Saç kadınlar için vazgecilmez bir parçadır...Ayrıca saça nasıl şekil verilirse insanın karakteri de o kadar değişime uğramakta...Ben de bir kahkül sever olarak sizlere bu paylaşımı yapmak istiyorum...Kahkül hastasıysanız sizde işte Hollywood Yıldızlarından değişik kahkül modelleri...Peki yaz size...

Sayfayı Paylaş