gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

abiye kıyafetlere uygun şal modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abiye şal modelleri abiye üzerine şal modelleri üstü kıyafetlere uygun modeli örgü modeli örnekleri

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: abiye kıyafetlere uygun şal modeli
    çok şık emeğine sağlık.

abiye kıyafetlere uygun şal modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

etol modelleri abiye şal modelleri etol şal modeli ve Bu etolu düğünlerde ve davetlerde serin yaz akşamlarında kullanmak üzere ördüm.Beyaz olmasının sebebi ise gelinliğin üzeri için düşündüğümden oldu.Siyahını ise en kısa zamanda öreceğim... Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz...Bu 130 ilmek 38 beden...
  2. gece kıyafeti abiye modelleri

gece kıyafeti abiye modelleri

16 yaş abiye modelleri abiye modelleri
  3. Tesettürlü Hamile Abiye Kıyafet Modelleri

Tesettürlü Hamile Abiye Kıyafet Modelleri

tesettürlü hamile abiye kıyafet modelleri resimleri örnekleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Hamile olmak şık olmaya engel değil melekler :) Tesettürlü hamileler için de şık ve zarif hamile elbiseleri pek çok mağazada mevcut.Yalnız diyelim ki hamilesiniz ve gece dışarı çıkmanız lazım.Ya da özel bir geceye, düğüne,nişana davetlisiniz.Ne yapacaksınız?Günlük giydiğiniz hamile...
  4. Hamile Abiye Kıyafetleri 2012 modelleri arıyorum

Hamile Abiye Kıyafetleri 2012 modelleri arıyorum

Arkadaşlar biz hamile kadınlar abiye elbise olarak ne tarzda giyinmeli bizim için de Hamile Abiye Kıyafetleri 2012 modelleri paylaşırsanız çok seviniriz :)
  5. Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bayanların severek kullandıkları şal modelleri farklı örgü teknikleri ile birlikte değişik örgü ve renkler ile bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasın da yer almaya devam ediyor. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar abiye kıyafetlerinizin üzerine ve ev gezmelerin de giydiğiniz ince kıyafetlerinizin üzerine oldukça kullanışlı bir model olan şal örneklerinden sizlere...

Sayfayı Paylaş