gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

abiye kıyafetleriniz için öreceğiniz çanta modelleri

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

abiye örgü çanta abiye dikim modelleri 12 yaş çanta modelleri örgü [​IMG]

abiye kıyafetleriniz için öreceğiniz çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

etol modelleri abiye şal modelleri etol şal modeli ve Bu etolu düğünlerde ve davetlerde serin yaz akşamlarında kullanmak üzere ördüm.Beyaz olmasının sebebi ise gelinliğin üzeri için düşündüğümden oldu.Siyahını ise en kısa zamanda öreceğim... Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz...Bu 130 ilmek 38 beden...
  2. gece kıyafetleriniz için çanta modelleri

gece kıyafetleriniz için çanta modelleri

gece çantası modelleri gece çantası çanta modelleri çin çanta çantaları
  3. spor kıyafetler için çanta modelleri

spor kıyafetler için çanta modelleri

spor kıyafet modelleri spor çanta modelleri sportif çanta örgü kıyafetler
  4. Hamileler İçin Abiye Kıyafet Modelleri 2013

Hamileler İçin Abiye Kıyafet Modelleri 2013

Bu konu; hamile abiye kıyafetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hamilelerin kıyafet seçiminde en zorlandıkları konu herhalde abiye modellerdir. Önemli bir geceye ya da davete katılmak durumunda olan hamile bayanlar kendilerine göre abiye kıyafetler bulamamaktan şikayetçidirler. Ancakartık tasarımcılar hamile bayanları da unutmuyor ve birbirinden şık kullanışlı modelleri...
  5. Abiye Çanta Modelleri 2016

Abiye Çanta Modelleri 2016

Bayanların özel gün ve gecelerin de değişmez giyim stili olan abiye modelleri ile kullanabileceğiniz ve şık kombinler oluşturmanızı sağlayan abiye çanta modelleri yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile sizleri bekliyor. Abiye kıyafetlerinizin modeline ve rengine göre tercih edebileceğiniz abiye çanta modellerini günümüz de istediğiniz renk ve tasarımlar da kılaylıkla bulabilmeniz...

Sayfayı Paylaş