abiye,nişanlık,gece elbisesi ve kına için çok uygun elbise.... | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

abiye,nişanlık,gece elbisesi ve kına için çok uygun elbise....

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında serrasu tarafından paylaşıldı.

1. serrasu

serrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar kardeşimin düğünü için aldığım ve toplamda 4-5saat üzerimde duran elbisemi satıyorum bakırköyde ünlü bi modaevinden çook paraya aldım aslında kıyamıyorum ama bu ara nakite çok sıkıştım...internette çok araştırdım birebir resmini bile bulamadım üzerimde pek foto yok henüz fotoları almamış kardeşim..benzer fotoları var onlarıda yüklicem..

RAHAT ÇOOK ŞIK DEĞİŞİK Bİ ELBİSE ÜSTTE DURUŞU BAMBAŞKA İSPANYOL FRANSIZ HAVASI KATIYOOO Bİ GÜZELLİK GELİYOO DAHA DA Bİ GÜZELLEŞİYORSUNUZ....HATASI KUSURU YOKTUR TERTEMİZ..ÖNDEN Bİ BACAK KISA DİZÜSTÜ ARKASI KOMPLE KATLI İÇİ YAVRUAĞZI PEMBEYE YAKIN Bİ TONDA ARKA KISMI BELE KADAR FERMUAR ÜSTÜ İPLERLE AYRI HAVA KATILMIŞTIR ONU BEN ÖZEL YAPTIRDIM...40BEDEN YAZIYOR FAKAT 38-40-hatta 42bedene bile rahatlıkla uyar arkası ipli olduğundan kullanımı çok rahat....

AYRICA ÜZERİ TÜL DRAPELİ OLDUĞUNDAN GÖBEK VE BASENİ GÜZEL GİZLİYOR:)
    ŞİMDİDEN HAYIRLISI OLSUN MUTLU GÜNLERDE GİYİN İNŞALLAH...herkes bu fiyata kiralıyor ama ben satıyorum sadece 300tl sıfırdan farksız..

2. serrasu

serrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beğenin arkadaşlar fiyatta anlaşalım...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Bence çok şık duruyor alana şimdiden hayırlı olsun :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm çok şık özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilir bencee :D:D

abiye,nişanlık,gece elbisesi ve kına için çok uygun elbise.... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. abiye ve gece elbiseleri

Abiye modelleri, her bayanın elbise dolabının demirbaşı olarak yer alıyor. Mutlaka tüm bayanların hayatı boyunca hem kendisinin hem de bir yakını ile ilgili yaşadığı özel günleri vardır. Böylesi özel günler de bayanların giyim stili olan abiye modelleri, her sene farklı tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Sezona göre senenin trend renk ve desenlerinden oluşan abiye modelleri, bayanların yaşam...
  2. Abiye gece elbisesi tavsiyelerimi sizlere veriyorum

Evet arkadaşlarım herkese merhabalar olsun. Bir konuya parmak basmak istiyorum. Evet biz kadınlar pimpirikliyiz, evet çok teferruatçıyız. Cem Yılmaz'ın da dediği gibi " biz kadınlar dijitaliz " yani çevrenize bi bakın isterseniz. Hani şu kadınları bir türlü anlamıyorum cümlelerinin ardına sığınan erkekler var ya, hah işte onlara diyorum. Belki sizlerin bir kız çocuğu yoktur belki de...
  3. Çok Şık Gece ELbisesi Ve Kırmızı Kombinasyonları

kırmızı renk gece elbiseleri kırmızı şık elbiseler elbise kombinasyonları
  4. Kırmızı Gece elbisesi ve Kombinasyonları

kırmızı ayakkabı kombinasyonu Bu birbirinden şık kombinasyonlarla en güzel siz olucaksınız
  5. ßeLeN'in Kına Elbisesi ve Gelinliği

Melekler Mekanı sakinleri sizlerle nişan fotolarımı paylaşmış kına ve düğün fotolarım kalmıştı. Şimdi bu fotolarımı saçım, makyajım, gelinliğim duvağımla sizlerleyim.. Kına gecemde iki elbise giydim fakat diğeri şu an pc de yok olunca onuda eklerim.

Sayfayı Paylaş