gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abiye türban bağlama modelleri abiye eşarp yapma modelleri üzerine eşarp süsleme üzerine türban Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerinde en güzel şekilde türbanlarını bağlama ve süsleme modelleriyle karşınızdayım arkadaşlar.
    2010 Senesinin en yeni abiye tesettür süsleme modelleri göz dolduruyor.Evlenecek ve nişanlanacak bayanların gelinlik ve giyindikleri abiyelere özel olarak hazırlanmış bu eşarp süslemeleri gerçekten çok şık duruyor.

Sadece gelinlere özel değil tabi bu modeller eğer siz de tesettürlü ve özel bir gün ve geceniz varsa giydiğiniz şık abiyerin ve kıyafetlerin üzerine uygun olarak bu modelleri yaptırabilirsiniz kaförünüze:tik:

Şimdi modellere geçiyorum ve eminim böylesi şık modelleri beğenecek ve bazılarını bir an önce yaptırmak için sabırsızlanacaksınız:)

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadan bağlanan modelleri hiç sevmem ama yinede sağol

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ben arkdn bağlanan modelleri pek sewmiyrm ya ama ynede emeğine sağlık...

Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türban Bağlama Şekilleri ve Modelleri

Türban Bağlama Şekilleri ve Modelleri

başörtü modelleri türban bağlama şekilleri türban bağlama teknikleri bağlamaları turban baglama sekilleri Dilerseniz Armine Eşarp Modelleri konumuza bakabilir Eşarp ve Türban Bağlama modellerinden bir tanesini kendinize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz meleklerim.
  2. türban bağlama modelleri

türban bağlama modelleri

türban bağlama modelleri eşarp yapma modelleri eşarp yapma video türban video başı Tesettürlü bayanlar için bir birinden şık türban bağlama modelleri kaynak:leyli.blogcu.com
  3. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  4. eşarp bağlama modelleri

eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.
  5. 2014 Abiye Türban Bağlama Modelleri

2014 Abiye Türban Bağlama Modelleri

2014 abiye türban modelleri, 2014 abiye türban, 2014 hazır abiye türban Özel günler için tesettürlü bayanlara özel olarak tasarlanan en güzel ve şık abiye türban modellerini sizler için paylaşıyoruz. Sizde kendiniz yada bir yakınınız için abiye türban örnekleri arıyorsanız sizler için paylaştığımız birçok seçenekten beğendiğinizi kuaföre uygulatabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş