gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar.Ablam uzun süredir istediği gebeliği ne yazıkki düşükle sonlandırdı.Çok üzgün şimdi yine istiyor ama biz biraz bekle diyoruz.Sizce hem fizyolojik hem psikolojik olarak ne zaman bebek düşünmeli?

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    doktoru zaten bu konuda uyarmış olması gerek benım kuzenım 7 aylıkken sorun yaşadı bebek alında ve 1 sene boyunca bebek yapmaması sölendi.erken düşüklerde genelde doktorlar 1 ay korunmayı öneriyo tabi bebek gelişmiş ise bu sürede genelde 6 ay 1 sene arası değişiyor.bencede hemen çocuk yapması hem fizyolojik hemde psikolojık açıdan sağlıklı değil.

ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür? Kızlar merhaba bebeğimin ne zaman yürüyeceğini çok merak ediyorum siz tecrübeli annelerden ricam bebekler ne zaman yürür, yürüme belirtileri nedir acaba?=
  2. düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

4 haftalık hamileyken 2 hafta önce düşük yaptım, kanamam 1 hafta sürdü ve bitti, nette bir kaç yere baktım her yerde farklı şeyler yazıyor. Düşükten sonra ilişkiye girmek için ne kadar beklemek gerekiyor? Ne kadar süre sonra tekrar gebe kalmayı düşünmem sağlıklı olur? Teşekkürler...
  3. düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman?

düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman?

Arkadaşlar merhaba.Ben 3 aylık gebeyim ve etrafımda olan düşükler beni çok korkutuyor.Benim başıma gelmesinden de çok korkuyorum.Acaba düşük tehlikesi ne zaman çoktur?
  4. Bebekler ne zaman emekler?

Bebekler ne zaman emekler?

bebekler emeklemeye ne zaman başlar,bebekler ne zaman oturmaya başlar,bebekler ne zaman yürümeye başlar,bebekler emeklemeye kaçıncı ayda başlar,bebeklerin emeklemesi hakkında bilgiler Bir bebeğin doğumundan itibaren yatay pozisyondan dikey pozisyona geçişini tamamlaması 18 aydır. Bebeğinizi ilk ayından itibaren sert bir zeminde yatırarak yerde zaman geçirmeye zemin hazırlamalısınız....
  5. Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Doğumsal bozukluk risklerinde de görüldüğü gibi düşük yapma riski normal doğumda ne oranda ise tüp bebek yönteminde de aynıdır. Düşük yapma riski ileri yaşlarda ki gebeliklerde daha sıklıkta görülür. 40 yaşının üstünde ki kadınlarda düşük yapma riski % 50 civarındadır. Tüp bebek, geleneksel yöntemlerle gebe kalamayan hastaların tercih ettiği üreme yöntemlerinden bir tanesidir. Normal yollarla...

Sayfayı Paylaş