gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Ablam olur musun?...:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla...
    En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım...
    Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı sadece...
    Çevremde çok var 2 kız kardeş kimi çok ii anlaşıyo kimi tabiri caizse kedi köpek gibi...
    Birbirlerinden kıyafet kıskanıyolar. Oysa ben bi ablam olsaydı paylaşabilseydim die o kadar çok istemişimdir ki...
    Neyse sanırım biraz saçmaladım. İçimden geldi bunu yazmak laf kalabalığı yaptıysam kusura bakmayın... Sadece şunu demek istiyorum:
    Kan bağı olmasada ablam olur musun...?
    :(

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Oyy kıyamam gülüme burada herkes kan bağı olmasada abla kardeş gibiyiz bitanem ne zaman sıkılırsan dertleşmek istersen biliyosun elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ...:kiss:
    Her zaman bir ablan olduğunu unutma:kiss:

SadmiN bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Saol ablam...:):)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Oyy canım yaa kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer küçüksen ablan büyüksen de tabi ki kardeşin olurum. Bi sıkıntın, derdin olduğunda çalacak bi kapın var merak etme tatlım.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir ablam var ve dediğin gibi biz yeri geliyo kedi köpek gibi oluyoruz :) ama genelde aramız iyi kıyafetlerimizi paylaşırız.kan bağın olmasada burda herkes kardes gibi sıkıntın olduğun zaman burdayız :)

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    çok tşk ederim hepinize ya 19 yaşındayım sanırım küçüğüm sizden abla :)

7. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim,bak ne çok ablan oldu birden,üzüntünde sevincinde,herhangi bir ihtiyacında forumlarda buralardayız ama iste sen yardım talebinde yanına da geliriz. Güzel günler diliyorum canım.

8. elviran

elviran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba canım yaşını bilmiyorum ama seve seve seni her konuda dinleyebilirim

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim bir kızkardeşim var yani ablayım.Zaman zaman keşke benimde bir ablam olsun dediğim olmuştur.Büyük olmanın sorumluluğu gerçekten çok fazla bunu büyük kardeş olanlar daha bilir ve anlar.Bir kardeşim var desemde çevremde birçok kişi tarafından sevilen ve sayılan bir kişiyim ve abla olarak görmek istersen beni seve seve seninde ablan olmak isterim ne zaman başın sıkışsa ne zaman sevincini paylaşmak istesen adresin belli mawi ye uğra yeter tatlım:)

RefRa bunu beğendi.
  10. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Kıyamam canım sana ben ya bnimde bir abim var ama evlenmeden önce herşeyimi bilirdi yani bir abla gibiydi bana buda çok hoşuma giderdi iyiki bir abim var diyorum :)

Ama şunuda unutma biz burda bir aileyiz ne derdin olursa bende burdayım hep cnm

RefRa bunu beğendi.
  11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Uzun zamandır bakmamıştım hepinize çook çook teşekkür ediyorum :):)

Harbiden ne çok ablam olmuş yaa :)

12. jupiter

jupiter Forum Okuru

anammmm yeni gördüm ben bunu yhaa :( :uhu: canim refram benim :kiss: ben senin balan olarim canim benimmmm :kiamam: yafrim benimm benim kücük kiz kardesim yok zaten :D:D

RefRa bunu beğendi.
  13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kim demiş yok diye ben varım ya :D:D :kiss:

14. jupiter

jupiter Forum Okuru

:kiss: dimi yani bak seninde ablan varmis da habarin yogmus :D:D canim benimm :kiss:

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aynen öyle ablacım :) :kiss:

Ablam olur musun?...:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın Benim Ablam Olur

Demet Akalın Benim Ablam Olur

AMERİKA’DAN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ! 29 EKİM’DE AMERİKA’DA SAHNE ALAN YEŞİM ERÇETİN GELEN DİĞER TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ… 29 Ekim balosu için Amerika da bulunun Türk vatandaşları Demet Akalın’ı sahneye çıkaracaklardı. Ancak Amerikan Konsolosluğundan vize alamayan Demet Akalın Amerika konserini Yeşim Erçetin’e devretti… Beklemediği bir anda böyle bir teklif alan Yeşim Erçetin aynı zamanda...
  2. Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Aydınlatma modelleri Dantellerden aydınlatma modelleri Eğer sizinde benim gibi bazanın altında bir dünya danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim. Bu aydınlatma modelelrini çok beğendim. Bizde elimizdeki dantelelrden aydınlatma modeli yapabiliriz. AYdınlatma modelleri için güzel bir örnek olmuş.
  3. Saksılı tabaklık olur mu?

Saksılı tabaklık olur mu?

bulaşıklık modelleri Saksılı bulaşıklık modeli yine ilginç bir tasarım ile karşınızdayım:) Yumurta kabuğundan saksı görmüştüm ama bunu ilk defa gördüm. Bulaşık yıkadıktan sonra tabaklarımızı dizdiğimiz bulaşıklık bambaşka bir form ile karşımıza çıkıyor bu sefer. Tasarımcılar gene boş durmamışlar bu saksılı bulaşıklık modelini tasarlamışlar.
  4. küvetten koltuk olur mu?

küvetten koltuk olur mu?

İlginç tasamlar Tasarım koltuk modelleri Küvet şeklinde koltuk modeli hiç aklınıza gelir miydi meleklerim. Ben gördüğümde çok yaratıcı buldum. Bu tasarım banyo küvetinin konforunu yaşamak ve yaşatmak isteyen bir tasarımcının aklından çıkmış. Savon isimli bu tasasımda, aslan ayaklı döküm bir banyo küvetinin bir kenarı boşaltılmış ve zemin kısmında döşeme kullanılarak rahat bir oturum...
  5. Odunlardan sehpa olur mu?

Odunlardan sehpa olur mu?

Değişik sehpa modelleri Farklı sehpalar Sehpalar genelde ağaçtan yapılıyor ama bu zigon sehpalar kütükten yapılmış. Odun sehpa modelleri misafirlerinizi çok şaşırtacak. Farklı ama hoş görünümleri ile evinizede çok yakışacak.

Sayfayı Paylaş