Ablam olur musun?...:(

Uzun zamandır bakmamıştım hepinize çook çook teşekkür ediyorum :):)

Harbiden ne çok ablam olmuş yaa :)

anammmm yeni gördüm ben bunu yhaa :( :uhu: canim refram benim :kiss: ben senin balan olarim canim benimmmm :kiamam: yafrim benimm benim kücük kiz kardesim yok zaten :D:D

bende 4 cocuktan yanayim soyle iki kiz iki oglan kardeslerin olmasi ne guzel olur dimi erkek erkege kiz kiza dertlesirler.canim benm bak dua et abilerin varmis tabiki tek kiz olmak zor ama bizler variz bak gel ne sorunun ne sevincin varsa anlat hepimiz burdayiz tek adresde melekler mekanindayiz.ben bazen ablama kiz kardesime anlatamadiklarimi sizlere anlatip rahatliyorum inan cok iyi geliyor Annenin yasi musaitse bi tane sana kiz kardes dogursun :D:D:D:D tatlim :kiss:

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı...
Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı...
Sevincimi paylaşabilicem bi abla...
En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım...
Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı sadece...
Çevremde çok var 2 kız kardeş kimi çok ii anlaşıyo kimi tabiri caizse kedi köpek gibi...
Birbirlerinden kıyafet kıskanıyolar. Oysa ben bi ablam olsaydı paylaşabilseydim die o kadar çok istemişimdir ki...
Neyse sanırım biraz saçmaladım. İçimden geldi bunu yazmak laf kalabalığı yaptıysam kusura bakmayın... Sadece şunu demek istiyorum:
Kan bağı olmasada ablam olur musun...?
:(

biliyormusun benim bir ablam var ona derdimi anlatamıyorum yani anlattığım zaman anneme anlatıyor
kardeşim sürekli elbiselerime zarar veriyor ne bileyim işte tükürüyor kısacası elbiselerimi kıskanıyor.
bana ne alınırsa aynısını iştiyor, hep benim gibi görünmek istiyor.
BENİM DE SENDEN BİR DİLEĞİM VAR BENİM ABLAM OLUR MUSUN???

bende 4 cocuktan yanayim soyle iki kiz iki oglan kardeslerin olmasi ne guzel olur dimi erkek erkege kiz kiza dertlesirler.canim benm bak dua et abilerin varmis tabiki tek kiz olmak zor ama bizler variz bak gel ne sorunun ne sevincin varsa anlat hepimiz burdayiz tek adresde melekler mekanindayiz.ben bazen ablama kiz kardesime anlatamadiklarimi sizlere anlatip rahatliyorum inan cok iyi geliyor Annenin yasi musaitse bi tane sana kiz kardes dogursun :D:D:D:D tatlim :kiss:

Ne iyi olurdu ama maalesef annem 5 yıl önce öldü. Neyse ben bu konuya hiç girmiyim :)

Biliyorum ablacım en yakınlarıma anlatamadıklarımı zaten hemen burda dökülüyorum :) Hepinize çok teşekkür ederim...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri