gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abone

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gazete, dergi vb.ye abone olan kişinin hayatının farklılaşacağı ve yaşamına yeni bir yön vereceğine işarettir.

Abone konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Melekler Mekanı sakinleri, dergi okur musunuz? Özellikle sevdiğiniz ve abone olduğunuz dergiler var mı? Yoksa farklı zamanlarda farklı şeyler okuyanlardan mısınız?
  2. Turkcell’in karında artış abone sayısında düşüş var

Turkcell’in karında artış abone sayısında düşüş var

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 2008’in ilk çeyreğinin zor bir dönem olduğunu, küresel makro ekonomik dengelerin bozulmasının ve Türkiye’deki makro ekonomik ile siyasi gelişmelerin, Türk tüketici güveninin daha da düşmesiyle sonuçlandığını, tüm bu yaşananların faaliyet gösterdikleri sektörü de etkilediği belirtirken, Turkcell’in ilk çeyrek kárı geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde...
  3. Abone Turizm

Abone Turizm

Firma: Abone Turizm Firma Gerçek Adı: Abone Oto. Taş. Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İlhan Özkan Genel Müdür: Mustafa Özkan Merkez Adresi: Adnan Menderes Cad. No:18 Zile / Tokat İletişim Bilgileri Tel 1: (356) 317 20 20 Tel 2: (212) 658 06 74 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Mustafa Özkan Peron No: 82 Tel 1: (212) 658 06 74 Tel 2: (212) 06 75 Kalkış...
  4. hamileyken tuvalete abone olanlar :)

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:
  5. 2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır acaba

2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır acaba

Kızlar ben bişeyi merak ettim acaba bu yıl tivibu abonelik sayısı kaç olmuştur, Tivibu Ev servisi abone sayısını merak ediyorum 2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır bilen var mı?

Sayfayı Paylaş