gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

aç ayı ipte oynar

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aç ayı ipte oynar
    ayy yedimi o kafestekini canım ya yazık ayı işte... emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yazık ya acıkmıs ama.....emegıne saglık

4. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

aç ayı ipte oynar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Bilinçaltı Başrolü Oynar

Bilinçaltı Başrolü Oynar

Başarılı olmak ve çevreden kabul görmek, bir insanın yaşamında en önemli iki konudur. Artık bir çok kişi başarılı olmak için nelerin yapılması gerektiğini biliyor ama, gene de bir çok kişi başarılı olamıyor ve kendi kendine bunun nedenini soruyor. Yani yapılması gerekeni yapmalarına karşın başarı neden gelmiyor? İşte bütün sorun burada yatıyor. Sevdiğimiz dalda bir işyeri açıyoruz ama...
  3. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  4. ATA'yı Zeybek Oynarken Gördünüzmü?

ATA'yı Zeybek Oynarken Gördünüzmü?

atatürk zeybek oynarken atatürk oynarken atatürkün zeybek video sarı Atatürk'ü, Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü'nun canlandırıldığı "Sarı Zeybek" isimli kısa film belgeselinin çekimleri tamamlandı. Yapımcılığını JOY PR'ın üstlendiği belgesel 19 Mayısta gösterime girecek. SARI ZEYBEK NEDEN ÖNEMLİ? Peki Sarı Zeybek'in önemi nedir? Filmin yapımcıları bunu şöyle özetliyor:...
  5. Türkler tabu oynarsa:)...

Türkler tabu oynarsa:)...

türkler tabu oynarsa 3 Arkadaşlarr ben buna çook güldüm bide siz bakın:) kelime:SüMüKLü BöCEK erkek: hani bi hayvan var spiral şeklinde bi kabuğu var. kı...z: salyangoz erkek: hah ona çok benziyor,ama sen nezle olunca ne akar burnundan kız: sümük erkek: evet evet bu salyangoz benzeri hayvanda bundan var kız: nası yani hayvanın sümüğü mü var? erkek: evet. Karafatma nedir? kız: hamamböceği...

Sayfayı Paylaş