gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aç gözlü

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aç gözlü bir kisi ile karsilastiginizi, veya sizin aç gözlülük yaparak, bir sey hakkinda daha fazla istekte bulundugunuzu görmek, kazancinizla yetinmeyip daha büyük islerle para kazanmak istediginize veya elde etmek istediginiz herhangi bir arzunuz için, bazi kanun disi yollara basvurup, sonunda kötü durumlarda kalacaginiza delalet eder.

Aç gözlü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  3. Faruk K. _ mavi gözlü

Faruk K. _ mavi gözlü

ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek sana mahsus bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik yolla gelsin bi tane yaslanmadan ben.. mavi gözlü olsun dogru sözlü olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim olsun arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun mavi gözlu olsun dogru sözlu olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim...
  4. Ela gözlü bebekler

Ela gözlü bebekler

ela gözlü bebekler ela göz renkleri göz rengi

Sayfayı Paylaş