gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cep telefonu almak istiyorum.Yeterli, parayı biriktirdim ama şimdi de ne alacağıma karar veremedim.Acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisidir?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gelişen teknolojiyle birlikte sınırları zorlamaya devam eden Cep telefonu üreticileri arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken şu telefonlar öne çıkıyor; İphone 5
    Samsung Galaxy S3
    HTC Droid
    Nokia Lumia 920
    Sony Xperia Z

Bu telefonlardan hangisinin 2013 yılının en iyi telefonu olacağını ise önümüzdeki günler gösterecek ..

acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kullanıcıların seçtiği en iyi 10 cep telefonu...

Kullanıcıların seçtiği en iyi 10 cep telefonu...

en iyi cep telefonu 2009 en iyi dokunmatik telefon I Cep telefonu kullanıcıları en iyi 10 cep telefonunu belirledi. 1. O2 Cocoon Beyaz parlak plastik kaplamalı. Mavi LED ışıklarıyla size kimin aradığını ve hangi şarkı çaldığını söylüyor. Ayrıca harika değil ama makul olacak 2 Mega pikselllik kamerası mevcut. 2. Samsung G600 Samsung'un bu modelinde birçok dijital fotoğraf...
  2. En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu hangisi? Kızlar siz hangi cep teli kullanıyorsunuz cebimi telimi değieşlcem En İyi Cep Telefonu önerilerinizi bekliyorum
  3. En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonlar En İyi Cep Telefonu Markaları Elbette ki zevkler ve renkler tartışılmaz melekler :) Sizin sevdiğiniz telefponu başkası beğenmez, başkasının beğendiğini siz. Aslında bu biraz da telefondan beklentilerinizin ne olduğuyla da ilgilidir. Kimisi sesi mükemmel olsun, müzik dinleyebilsin ister, kimisi kamerası iyi olsun, iyi çekim yapabilsin ister, kimisi de internete girmekte...
  4. Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonu Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yılın son moda cep telefonları tanıtımı yapmakla birlikte, ucuz fiyata en iyi cep telefonu hangisi diye bilgiler aktarıyoruz :) Akıllı cebe ve hatta Google'ın işletim sistemi Android'e sahip bir cebe sahip olmak için 1.000-1.500 TL harcamak zorunda değilsiniz ve 750 TL'nin...
  5. 2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

en iyi cep telefonu markası en iyi cep telefonu 2013 Sevgili melekler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan cep telefonları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte korkunç bir hızda üretilmeye devam ediyor. Sürekli yenilenen modellere eklenen ilginç özellikleriyle hepimizi şaşkına çeviren cep telefonu markaları içinden satın alırken seçim yapmak da hayli zor...

Sayfayı Paylaş