gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben testtürlüyüm fakat öyle çarşı pazar gezmeyi sevmiyorum acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz var mı eşime göstereyim bunlara benzer alsın.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz isterseniz tesettür giyim 2012 modelelrimizede BURAYA tıklayark ulaşabilirsiniz

sevgiyle kalın

Son düzenleme: 5 Ağustos 2011
acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana kadın olduğumu göster

bana kadın olduğumu göster

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  3. Bana yol gösterin lütfen

Bana yol gösterin lütfen

Benim 4 senedir tanıdığım bi arkadaşım var benim 2 yıl süren ilişkimden dolayı görüşemiyorduk erkek arkadaşım başka erkeklerle konuşmamı bırakın adlarının geçmesine tahammül edemiyor vel hasıl ben erkek arkadaşımdan ayrıldım bi gün iş çıkışı arkadaşımla mağzaları gezerken karşıma çıktı ve sarıldı nerelerdesin ben hala aynı yerimdeyim mutlaka çık gel dedi bende gittim bana eski ilişkimi falan...
  4. Derdi olmayanı gösterin bana.

Derdi olmayanı gösterin bana.

Selamlar olsun ve Allah razı olsun yazdıklarımi okuyanlardan. Dert nedir bilmezdim ama hep görüyordum ve duyuyordum hep gündemdeydi hayatımda aslında ve herseferinde derman ariyana yardım diledim Yüce Yaradandan, yardım yapmayı o kadar severim elimdeyse imkanımdaysa eyer nasipse hiç aksatmadım yardımımı hiç kimseden esirgemedim çünkü öyle öğretdiler bize, öbür Alleme götüre bilceyimiz sevablar...

Sayfayı Paylaş