gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba bana karsi birsey hissediyormu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar, biri var,bir otobüs muavini, nedendir bilmiyorum ama ilgimi cekiyor,ask degil,yani sadece onu gördügümde sanki daha önceden taniyormusum gibi bir hisse kapiliyorum,bir sempati duyuyorum.her gördügümde
    muhakkak kafami cevirip ona bakiyorum,istemeden oluyor.bunu tabiiki oda farketti,ve belkide ondan hoslandigimi düsünüyordur.
    bir defasinda yine onu seyrederken,oda bana bakti ve gülümsedi. ama ben hemen basimi cevirdim ve pisman oldugum
    bir yüzifadesiyle yaptim bunu.artik gülümsemiyor beni görünce.bir defasinda,otobüsde yanimda bir kiz oturuyordu,henüz hareket etmemisti otobüs ve kiz telefon görüsmesi yapmak icin indi.o esnada "o" da disardaydi.kizin yanina gidip konusmaya basladi,ben pencereden izliyorum tabi buarada onlari.kiz ama orali degildi hic,telefonuyla mesguldü o sadece dinliyordu,ama birbirlerini tanidiklari belliydi.bi anda o kizin sacini gözüne girmesin diye düzeltti.ama kiz hic farkinda bile degilmis gibi telefonuyla ugrasiyordu. ben cok sinirlendim nedense.bianda kiskandim onu. acaba o bana karsi bisey hissediyormudur? beni kiskandirmak icin yapmis olabilirmi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Anladığım kadarıyla elektrik akımı oldukça fazlalaşmış:D Zaten gerçek aşklarda böyle başlar, karşıdakinin duygularından emin olamadıkça, çözmeye çalışırsın, çözmeye çalıştıkçada aşka batarsın:D Size önerim, sitemizde bulunan Beni Seviyormu Testini incelemenizdir:)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir defasinda bir bahaneyle onunla konustum,daha dogrusu bi sey sormustum soruyu hatirlayamiyorum ama
    otobüs seferiyle ilgiliydi.konusurken gözlerine baktim cekinmeden,ama o bakamadi gözlerime sanki konusmayi bir an önce bitirmek istermis gibi bir hali vardi,tedirgin davraniyordu. onu anlamaya calisiyorum,hareketlerinden biseyler cikarmaya calisiyorum ama
    bi türlü cözemedim :(

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çözmeye çalıştıkça, onu dahada fazla düşünürsünüz. Biliyorum elinizde değil ama şöyle düşünün, oda sıradan bir insan ve ortada çözülecek gizemli olacak biri var ise oda siz olun:)

Sevgilerimle...

acaba bana karsi birsey hissediyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba aranızda bana da yer var mıı???

acaba aranızda bana da yer var mıı???

selam ben Nur Umarım aranızda bana da yer vardır çünkü burada sizlerle vakit geçirmekk eminim çok güzel bir duygu olsa gerek vee yine umarım beni bu duygudan mahrum etmezsiniz:) ayrıca deneyimsiz bir üye olduğum için yardımlarınızı da bekliyorum şimdiden herkesee saygımı sunar ve teşekkür ederim (bu arada özellikle şeker05'e dee çok teşekkür ederim bana yardımcı olduğu için)...
  2. babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

erkekler kızları nasıl siker ya birini cok seviyom oda beni seviyor ama babam istemiyor onu ne yapabilirm onu unutaym mi?
  3. acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz

acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz

ben testtürlüyüm fakat öyle çarşı pazar gezmeyi sevmiyorum acaba bana göstere biliceniz tesettür kıyafet modelleriniz var mı eşime göstereyim bunlara benzer alsın.
  4. bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

Lütfen bana Türkiye'nin en güzel camilerini liste halinde sıralayabilirmisiniz , çok acele cevap bekliyorum sizden.

Sayfayı Paylaş