gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba benim boyum nasıl uzar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

acaba benim boyum nasıl uzar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyu uzar mı uzamaz mı?

boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  2. Çocukların boyu yılda ne kadar uzar?

Çocukların boyu yılda ne kadar uzar?

boy ne zaman uzar 15 yaşında boy ne kadar uzar zamana kadar en çok hangi yaşta yılda kaç cm Bakalım çocuğunuzun boyu büyüdüğünde ne kadar olacak?İşte cevabı Çocukların büyüme hızları, yaşlarına göre değişmektedir. Yeni doğan bir bebeğin boyu ortalama 50 cm’dir ve bebekler ilk yılda 25 cm, ikinci yılda 10 cm uzarlar. Daha sonraki yıllık büyüme hızı, giderek azalır. Çocuklar 3-4 yaşlarında...
  3. Kirpikler nasıl uzar?

Kirpikler nasıl uzar?

kirpik nasıl uzatılır kirpikler nasıl uzar yanan kirpik uzar kirpikler nasil kirpik bakımı, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik besleyici Kirpiklerinizi uzatacak ve besleyecek mükemmel önerilerimiz var bu yazımızda, sizlere Melek'ler:) İşte size upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bilgiler:A Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao...
  4. bacak boyu uzar mı?

bacak boyu uzar mı?

ya benim bacaklarım çok kısa acaba bacak boyu uzar mı?
  5. Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

çorapların ömrünü uzatmak için ince çorapların ömrü nasıl uzar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda her kadının bilmewsi gereken bir konuya değiniyor ve ömrü kısao lan hatta bizi yarı yolda bırakan ince çorapların ömrü nasıl uzar öğreniyoruz :) Çorabınızın Ömrünü Dondurucuda Bekleterek Uzatabilirsiniz Kadınların en büyük sorunlarından biri, o çok özendikleri çoraplarının beklenmedik...

Sayfayı Paylaş