gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba bu x ışını nernelerde kullanılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

X ışını tam olarak nerelerde kullanılır, kullanıldığı alanlar ve yerler nelerdir ne işe yarıyor bu x ışınları _?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba bu x ışını nernelerde kullanılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ışın

ışın

Bir aydınlatma kaynağından çıkan ışık demetinin gözlerini kamaştırdığını görmek, sahip olduğu makam, mevki ve malla yahut yetenekleriyle aşırı derecede gururlanmaya, kendini aşırı derecede beğenmekten dolayı objektif karar verememeye, İnsanın görüş gücünnü etkileyen şua ve dış etkiler, egoistliğe ve görüş ve düşünce kısırlığına, Işınlanarak bir cismin yer değiştirdiğini görmek göz...
  2. bu nickLerde bendenn x) aynıLarı varsa sorry...

bu nickLerde bendenn x) aynıLarı varsa sorry...

Giddim die yüzünüz gülmesin, varlııım yeter huzursuzluaa... Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz. Tak boazıma ipini, yada kes bileklerimi... Sensizlikle yaşayacağıma ölürüm daha iyi. Kısa msjda bile 160 karakter var ama sende ?? xd Takıl bana hayatın renklensin, fasla takılma gökkuşağına dönersin. Yanımda olsan şmdi hiç konuşmasak, ağlasak bin kere pişman olsak, sonra yine...
  3. O belirti bu belirtimi acaba:)

O belirti bu belirtimi acaba:)

Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var. son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen...
  4. X Işınları Nedir,Nerelerde Kullanılır?

X Işınları Nedir,Nerelerde Kullanılır?

x ışınları, nedir, nerelerde kullanılır, zararları, kullanıldığı yerler, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde bu ışınlarla havaalanları ya da büyük alışveriş merkezlerinin girişinde muhatap oluruz melekler :) X-Ray cihazları genel olarak çanta,paket,zarf gibi meateryallerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne taşıdığının tespitinde kullanılan...
  5. Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

apandisit belirtileri ağrısı nedenleri tedavisi hakkında bilgiler Arkadaşlar ramazandan bu yana bir miğde arğrısı, şişkinlik, karın ağrısı ölüyorum resmen. ilk başlar yediklerimle alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama pekde öyle değil. Karın ağrısına ne iyi gelir die baktım ama şuan oruçlu olduğum için yapacak bişeyim yokk . şuan çok fena bir karın ağrısı çekiyorum hatta üşüyorum donuyorum...

Sayfayı Paylaş