gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben lens kullanıyorum ve erkek arkadaşımla denize gitmeyi düşünüyoruz beni lenssiz hiç görmedi görsün de istemiyorum peki acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı bu konuda bilginiz var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Havuza girerken lens takılır mı
    Deniz ve havuzda lens kullanımı

Havuzlardaki klor ve mikrobik olaylar gözde çeşitli enfeksiyonlara yol açabileceği gibi kontakt lensler tarafından emilerek lense de zarar verebilir. Ayrıca su altında gözler açılırsa lensler gözden çıkabilir. Kontakt lens göze tam olarak yapışmaz, kornea üzerinde ince bir gözyaşı tabakası üzerinde yüzmektedir. Günlük kullanımda lens gözden çıkmaz, düşmezken; lensle suya girildiğinde, aşırı su ve basınçla lens gözden çıkabilir ve kaybolabilir.
    Kontakt lensleri yüzücü gözlüğü olmadan kullanmamlısınız. Yüzerken kontakt lens ile yüzücü gözlüklerini birlikte kullanarak görme sorunu çözülebilir.

3. lara haznedaroglu

lara haznedaroglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    havuzda denizde ben takıyorum ama kafamı sokmadan eğer kafanı sokmassan lensle girilir

Acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler de depresyona girer

Bebekler de depresyona girer

Çocukların yanı sıra bebeklerin de 6 aydan sonra depresyon riski yaşadığını belirten uzmanlar, "Anne ya da anne gibi bağlandığı kişiden ayrılan bebeklerde, ayrılmadan hemen sonra çok şiddetli ve uzun süreli ağlamalar izlenir. Bu ağlamaların ardından sessizlik ve küskünlük ortaya çıkar" uyarısında bulundu. Psikolog Derya Toparlak, sadece çocuklar değil bebeklerin de depresyon...
  2. Lens Nasıl Takılır? (Videolu Anlatım)

Lens Nasıl Takılır? (Videolu Anlatım)

lens takma video lens nasıl takılır resimli anlatım nasıl çıkarılır resimli anlatım takılır video çıkarılır lens, nasıl takılır, kullanımı, takılışı, takma yöntemleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yeni lens sahibi olup takmaya elleri bir türlü alışamaynlar ya da lens göze o en hassas organa nasıl takılır merak edenler,bu video sizler için...:tik:...
  3. Örümcekler Kendi Ağlarına Takılırlar mı?

Örümcekler Kendi Ağlarına Takılırlar mı?

örümcekler, kendi ağlarına takılırlar mı, neden, sebepleri, örümcek ağı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdi azaldı ama küçükken örümceklerden çok korkardım.Onların o bir sürü bacaklarıyla hızlı hızlı hareket etmeleri beni çok korkuturdu.Oysa zavallı hayvanlar da bizden kimbilir nasıl korkuyorlardır..:) Örümcekler muhteşem sistemleri sayesinde...
  4. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  5. internetten lens alamayacak mıyız artık ?

internetten lens alamayacak mıyız artık ?

Ben lens kullanmayı çok seviyorum ve bana giden renklerde lens takıyorum ama duyduğuma göre artık netten lens alamayacakmışız, bu doğru mu ? Halbu ki uygun fiyatlarda alıyorduk, doğruysa hiç hoşuma gitmedi :S

Sayfayı Paylaş