gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok ama çok merak ettim acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır biliyor musunuz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünya'da nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır ? a- 1
    b- 2
    c- 3
    d- 4

Cevap B

acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyada kaç mimar var?

dünyada kaç mimar var?

sizce söleyin
  2. Dünyanın Kaç Uydusu Var?

Dünyanın Kaç Uydusu Var?

dünyanın kaç uydusu var dünyanın uydusu, kaç tane, isimleri, ilginç gerçekler, resim, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili, melekler, Okulda bize öğretilen dünyanın tek bir uydusu olduğu ve onun da ay olduğu şeklindedir.Ancak 1997 den sonra bu gerçek değişti ve bu sayının en az 7 olduğu ortaya çıktı. Hiç şüphe yok ki Ay (ya da gökbilimcilerin tabiriyle Luna), dünyanın...
  3. dünyada kaç tane ülke var kızlar

dünyada kaç tane ülke var kızlar

Kızlar ben dünya ülkelerinin çoğunu bildiğimi sanıyorsam da rakkam olarak kaç ülke var tam olarak bilmiyorum. bana dünya üzerinde toplamda kaç tane bilinen yani bilinen derken kesin olan ülke sayısını yazır mısınız lütfen.
  4. Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba aranızda Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç bilen var mı varsa bana yazsın lütfen.
  5. 2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ?

2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ?

slm.macaristanı araştırıyorum.2013 macaristan nüfusu hakkında bilgi toplamam lazım , yardım eder misiniz? tşk.:)

Sayfayı Paylaş