gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Evde Gargara Yapımı nasıl oluyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben diş dr gittim bana evde kendi kendine günde iki kez gargara yap dedi ama ben nasıl gargara yapacağımı bilmiyorum aranızda Evde Gargara Yapımı nasıl olur bilen varsa bana yazsın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba Evde Gargara Yapımı nasıl oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı istiyorum sizden oğlum mert çokokremi çok seviyorum marketlerdekine pek güvenmiyorum evde yapabilirim diye düşündüm tabi siz tarifini verirseniz.
  2. Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Merhaba kızlar kocişim kumpiri çok seviyor nedense o seviyor diye bende sevmeye başladım sürekli dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz kumpir yemek için ama benim aklıma kumpiri evde yapmak geldi de işte tarifini bilmiyorum aranızda evde kumpir yapan varsa bana tarifini versin lütfen.
  3. Evde Oyun Hamuru Yapımı nasıl oluyor acaba

Evde Oyun Hamuru Yapımı nasıl oluyor acaba

Selam hanımlar duydum ki çocuklarımız için aldığımız oyun hamurlarının içinde katkı maddesi varmış. Aklıma oyun hamurunu evde yapmak fikri geldi de nasıl yapılır işte onu bilmiyorum aranızda Evde Oyun Hamuru Yapımı hakkında bilgisi olan varsa bir zahmet yazsın bana
  4. Evde Parfüm Yapımı nasıl oluyor acaba

Evde Parfüm Yapımı nasıl oluyor acaba

Merhaba arkadaşlar ben parfümümü evde kendim yapmak istiyorum bu mümkünmüdür yani evde parfüm yapılıyor mu ben de yapabilir miyim? P4eki yapılıyorsa nasıl yapılıyor biliyorsanız yazın lütfen.
  5. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)

Sayfayı Paylaş