gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer-takvim

ferhat göçer-takvim

Ferhat Göçer - Takvim Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen Gururdan mı nedendir artık E...
  3. Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim

Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim

gül ki sevgilim tab Bu sabah, “yerini kimler almış” diye düşündüm kalktığımda hiçbiri seni hiçbiri beni hiçbiri bizi anlamamış. Bu sabah, Telefonu hiç açmadım, çaldı durdu aldırmadım Hiç birşey seni Seni düşünmemi engellemez ben anladım Bu sabah, Gül ki sevgilim, Gül ki gözlerin solmasın sakın Aşk çiçeğim. Gel biraz bana, gel biraz daha Arşa çıksın nağmelerim Bu sabah, Gül ki sevgilim, Gül...
  4. Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Kızlar sizden ülkemizde ya da dünyada ki Önemli Bestecilerin Kimler olduğunu biliyorsanız bu sayfadan bana yazarak paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Evet Önemli Besteciler Kimlerdir yazın:)
  5. Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)

Sayfayı Paylaş