gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Gebelikte Yapılacak Tahliller nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba aranızda hamile olan arkadaşlarımdan önemle rica ediyorum acaba Gebelikte Yapılacak Tahliller nelerdir bende nihayet 4 yıl sonra gebe kaldım ve gebeliğim süresince hem bilinçli olmak istiyorum hemde titiz davranmak istiyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba Gebelikte Yapılacak Tahliller nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı

kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı

arkadaşlarım adetim 3 gün gecikti acaba kan tahlilinden gebelik anlaşılır mı yada kaç gün geçmeli kan tahlilinden anlaşılması için bilgiler için şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.
  2. Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve geçen kontrol için hastaneye gittiğimde, muayene için koridorda bekleyen hamilelerin bir birine dediği bir şey vardı Gebelikte Nişan Gelmesi merak ettim çekindim soramadım da acaba Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek bu konuda bana derinlemesine bilgi verirseniz çok sevinirim.
  3. İki Defa Dış Gebelik Geçirdim Neden acaba?

İki Defa Dış Gebelik Geçirdim Neden acaba?

dış gebelik nedir,birden fazla dış gebelik geçirenler,dış gebelik neden olur,dış gebeliğin sebepleri,dış gebeliğin tedavisi varmı ,dış gebelik hakkında bilgiler Normal şartlarda tüp(Fallop tüpleri veya Tubalar) içinde sperm hücresi ile karşılaşıp döllenen yumurta hücresi endometriuma(rahim iç tabakasına) gelir ve rahim içinde büyümeye başlar. Eğer gebelik ürünü endometrium dışında bir yere...
  4. progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba??

progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba??

progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba?? progesteron sonuç 4,17 faliküler faz 0,2-1,5 ovulasyon faz 0,8-3,0 luteal faz 1,7-27 postmena poz 0,1-0,8
  5. Doktor neden kültür tahlili ister?

Doktor neden kültür tahlili ister?

Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı doktora giden hastaya, doktor muayeneden sonra, enfeksiyon düşünüyorsa, teşhis ve tedaviye yardımcı olması için, hangi mikrobun sorumlu olduğunu anlamak amacıyla “kültür antibiyogram” tetkiki isteyebilir. Kültür tahlilinin aşamaları nelerdir ? Örnek ilgili bölgeden alınır; kulak rahatsızlığı olan birinden kulak kültürü, idrar yolları rahatsızlığında...

Sayfayı Paylaş