gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar hiç duydunuz mu bilmiyorum ama geçenlerde bir programda da çıktı Hamam Otu Yağı çok faydalıymış acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir tam olarak bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamam Otu Faydaları Nelerdir
    Tarihte Osmanlı saray kadınları tarafından hamamlarda tüy dökücü olarak faydalanılan hamam otu adını buradan almıştır. Tüylerden arınmış ve pürüzsüz bir cilde sahip olma için sizde saraylı kadınların yöntemini kullanın.

Hamam Otu Yağı faydaları

Kılları kırarak değil kökünden alır
    Dökülerek yol olmalarını sağlar
    Hızlı ve kolay bir yöntemdir.
    Evde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
    Cildinizi tüylerden arındırdığı gibi vitaminlerle besler
    Tüm cilt türleriyle uyumludur.
    Bitkiseldir
    Alerji ve tahriş riski yoktur

Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  2. Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Selam hanımlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir diye bu konuda bilgi rica ediyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok tşk ederim.
  3. Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Kızlar ben Adaptasyon Nedir gerçekten merak ediyorum acaba aranızda Adaptasyon Nedir bilen var mı? Adaptasyon Nedir ne demektir bilen bir arkadaşım varsa bana yazsın da öğrenim bende:)
  4. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya
  5. Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar?

Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar?

hamam otu yağı, hamam otu yağı nedir, hamam otu yağı faydaları Sevgili melekler, hamam otunu bazılarınız mutlaka duymuştur. Eskiden hamamlarda kadınların tüy dökmek için kullandıkları bu ot günümüzde yağ haline getirilmiş ve çeşitli isimler altında satılmakta. Osmanlı döneminde özellikle cariyelerin kullandıkları söylenen hamam otunun yağ versiyonu Hürrem Hamam Otu Yağı hakkında bilmeniz...

Sayfayı Paylaş