gebe
  1. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye şemaaaaaaa tarafından paylaşıldı.

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evet belli olurdu benim mesela normalde hiç gecikmez aksine erken olurum o yüzden bir gün bile geçse ben hamileyim derdim. Yinede en garantili sonuç için kan testi yaptırmanda fayda var herşey gönlünce olsun.

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  3. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  4. Acaba hamile miyim?

Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...
  5. Hamile miyim acaba

Hamile miyim acaba

28 Eylül de adet gördüm 23 Ekim de tekrar oldum fakat adet kanamamin rengi kahverengi ve cok az ustune görme olabilir mi bide 3 ay once kıst ameliyatı oldum ondan kaynaklı mı acaba

Sayfayı Paylaş