gebe
  1. sansiz

sansiz Forum Okuru

acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sansiz tarafından paylaşıldı.

acaba hamilemiyim slm benim size sorum acaba hamilemiyim
    en son adet günüm 9 agustos 2011 4 gün sürdü ben 31 agustos gecesi korumasiz iliskiye girdim hamile olabilirmiyim acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Size en iyi cevabı regl tarihinizin geçmesinin ardından yaptıracağınız kan testi verecektir.Ayrıca forumumuza BURADAN ÜYE OLUP Gebelik Bölümünde daha ayrıntılı paylaşımlarda bulunabilir,diğer üyelerle fikir alışverişi yapabilirsiniz.. :)

acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim kızlar

Acaba hamilemiyim kızlar

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur
  2. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  3. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  4. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum
  5. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Sayfayı Paylaş