gebe
  1. beyazgüll

beyazgüll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

Konu, 'Gebelik' kısmında beyazgüll tarafından paylaşıldı.

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve yesil yesil damarlr olustu birde sıvı geliyo ay acaba hamile miyim pazartesi sonuc cıakcak ama ben deli oldum beklemekten...selam herkese aranızda olkatan cok mutluyum:salıncak:

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    gec gördüm burayi pardon, sonuc cikti gibi hamile misin? buarada hosgeldin aramiza güzel faydali bir forumdur :)

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olabilirsin.belki ama.gögüslerle ilgili belirtiler çok erken tatlım dedigin belirtiler bende hamileliğimin 6 ayı falan başladı..gögüsten öyle hemen sıvı falan gelmiyor...bilemiycem gerçi bünyeden bünyeye degişiyodur..
    ,
    inş hamilesindir canım

4. çiyit

çiyit Forum Okuru

benimde kasıklarımda agrılarım artmaya basladı ama geçen hafta tesr yaptırtdm negatif çıktı , çalışmalara başladık ama cok sevinirim kalırsam tekrar test yaptıtcam ama hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyarum ne yapsam kızlar bşeyler söyleyin

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  3. yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

merhaba ben 5 aylık evliyim 3aydır bebiş istiyoruz ama olmadı bugün hasta olmam gerek ama olmadım inş hamileyimdi benim belirtilerim ilşkiye girdikten 1hafta sonra kasıklarımda ağrı vardı ani hareket ettigimde felan başım dönüyo yemek yemek istegim var ama yedigimde midem bulanıyo 2 yada 3gün önce karnım agrıdı hasta olacam dedim ama olmadıbelim agrıyodu 2 gün sürdü gögüslerim büyümüştü ama...
  4. hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm
  5. Acaba hamile miyim?

Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...

Sayfayı Paylaş