acaba hamilemiyim...... idrar testi negatif diyor

miray

Yeni Üye
Üye
acaba hamilemiyim...... idrar testi negatif diyor
adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4
melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......

canım egerekı hamıleysen kan testınde hemen cıkar
hıc beklmeden sabah bı kan tahlılı yaptır..
allah gonlune gore versın canımm

evet arkadaslar benimde suan gunum 23 gun gecti test yaptım ama cıkmadı kasıklarımda agrı var ve hala olmadım yanlız doktorıum yumurtalarımın iyi calıştıgını söyledi sizce ben hamilemiyim normalde hiç bu kadar gecikmemişti

slm kızlar bende az once uye oldum hep yazılarınızı okuyordum.. benım adetım 4 gun gectı acayıp ıdrara cıkıyorum arada bı sankı basım donuo ve belım acık agrıo ama pocs oldugum ıcın umutlanmak ıstemıorum .... sızce durum nedır yaa acaba hamılemıyımdır???? polikistık overlı olupta bebişi olan kıslar varrrmı????

slm arkadaşlar yeni katıldım aranıza bilginize ihtiyacım var idrar testi yaptım negatif kan testi yaptım pozitif biker daha yaptım deyerlerim yukselmiş yani pozitif
utrosana giricem ama korkuyom kimsalal olur diye benim durumumda olan varmı

Geri