gebe
  1. huzunlukız

huzunlukız Forum Okuru

acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında huzunlukız tarafından paylaşıldı.

ben ekım 16 regl oldum 30 gunde bır regl oluyorum ve 30 ekım ılıskı yasadım hamıle kalmak ıcın bır hafta hergun ılıskıye gırdım suan regl donemıme 4 5 gun var ama kasıklarımda agrı var goguslerım hassasıyetlestı acaba hamılemıyım regl donemımın gecmesını beklıyemıyorum bıan once ogrenmek ıstıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz kan testı yaptırsam suan bellı olurmu

2. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm inş hamişsindir ama regl döneminin geçmesini bekle derim ALLAHIM nasip eder inş tatlım tüm isteyenlere

3. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm adetine 4 5 gun varsa kan tahlilide belli olur mutlaka yaptırmalısın bildiğim kadarıylada 2 kasım yumurtlama gunun olmalı adetten 14 gun geri sayarsak yumurtlamayıda kaçırmamışsın

4. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamişsndr cnm

acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kediye Bakar mısınız?

Kediye Bakar mısınız?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Merhaba melekler.Ben yaklaşık 11 haftalık hamileyim.:baby:Şimdiye kadar hafif bel ağrılarım dışında bişey olmamıştı ama bu gün çok fena bi ağrım var.Adet sancısı gibi bu ama biraz daha hafifi bi de iç çamaşırımda bazı lekerler var.Kırmızı deil ama sarımsı lekeler.Açıkçası korkuyorum doktora gitmeye.Bebeğime bişey olmuştur diye.Ama olağan bişey olabilir mi bilemiyorum da.Bu konuda tecrübeli...
  3. kızlar bi bakar mısınz lütfen

kızlar bi bakar mısınz lütfen

canlarım ya ben bunu 2 gündür sölemiyim dedim ama dayanamadım sölüyorum valla. ya ben dedim uğraş şeyda yaparsın ama yok olmuyo beceremiyorum ve adminlerimden yahut bilenlerden yardım istiyorum. ben yeni konu açamıyorum yaa. yani eskiden aşağıda forum yazıyodu orada bir liste çıkıyordu. ama şimdi öyle bir şey göremiyorum bi el atar mısınız. yeni konu açamıyorum
  4. lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

merhabalar ben bekar bır bayanım ve ayın 1 ınde ılıskım oldu 6 sında adet oldum bugun ayın 22 sı ve hala adet olmadım gecen doktora gıttım ultrasonla baktı kasıklarıma ve hormonal bozukluk,az kist var dedı kan tahlılı ıstedı ve acıl ısım cıktıgından aldıramadım kanı.ama 12 hafta öncesıne kadar kasık agrılarımda vardı sımdı hıc yok.neden adet olamıyorum ? üstüne adet görmüş olabılır mıyım?...
  5. eylül 2012de anne olacak hamıleler var mı acaba?

eylül 2012de anne olacak hamıleler var mı acaba?

:hey:ben burdayım sızıde beklıyrm

Sayfayı Paylaş