gebe
  1. burcu212

burcu212 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acaba hamilemiyim kızlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında burcu212 tarafından paylaşıldı.

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur

2. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    canim benim oncelikle hosgeldin. Ama belirtiler icin cok erken bence bunlar senin yumurtlama donemin icin olan belirtiler. yumurtlama doneminde de bu belirtileri yasiyorsun.
    Ama ins gonlune gore olur ins hamilesindir ben yaniliyorumdur

3. bir melek diliyorum

bir melek diliyorum Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım seni umutlandırmak istemem ama sadece örnek olarak yazıyorum ben kasım ayında hamile kaldım ve hamile olduğumu reglime 8 gün kala kasığımda ağrı şikayetiyle gittiğim zaman öğrendim.yani 8 gün önce kasık ağrım ve özellikle gaz şikayetim başlamıştı.zaten sonrada bulantılarım falan başladı.. yani olabilir ama psikolojikte olabilir... bi kan testi yaptır derim ben...

4. burcu212

burcu212 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suan bi 3 gun daha gecti ve kasigimdaki agri devam ediyor ve yemek yedikten 2 saat sonra karnim kaziniyor sanki butun gun bisey yememisim gibi ve reglime 1 hahta var sanki regli olucakmisim gibi sag bacagim agriyor normalde bu agri hastalanicagim zaman olurdu bende tereddutte kaldim en iyisi doktora gitmek herhalde cok tesekkur ederim insallah hamileyimdir :))

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtiler için henüz çok erken hele mide kazınması için bu dönemde çok çok erken:) Bebek büyüdükçe annenin yediklerine ortak oldukça mide dayanılmaz kazınmaya başlıyor canım.Arkadaşında dediği gibi yumurtlama döneminde bir takım sancı ve ağrılar olabiliyor.İnşallah adet dönemin geçipte test yaptığında olumlu sonuç alır bunu bizlerle paylaşırsın haberini bekliyorum:)

6. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    canım doktora gittin mi ? Merak ettim

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    biraz daha bekle bakalim arakdaslarin dedigi gibi belirtiler icin henüz cok erken reglin gecince bi test yaparsin, hadi insallah hamissindir =)

8. Sultan_18

Sultan_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb benm adetm 4 gün geckt diger belirtiler var gibi acaba hamilemym...

9. burcu212

burcu212 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Test yaptınızmı? Benimde 3 gün kaldı adetime aşırı derecede midem bulanıyor bazen kasıklarımda ağrı oluyor ve normalde gece 1 yada 2 de yatmama rağmen 3 gundur saat 9 da uyuyorum hamile olabilirmiyim?

10. gülümse1987

gülümse1987 Forum Okuru

slm kızlarr bende6 aylık evliyim ve bu ay çocuk yapmaya karar verdik yumurtama günlerime denk getirdim ve şuand adetime 7 gün var ama çookk kötü şekilde midmde ynma ekşime ve çookkk kötüüü gazz varr şişkinlik varr hiç böyle olmamıştım şizce hamilelik belirtisi olabilirmi???

11. esmayim

esmayim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bana yardımcı olursanız sevinirim .adetten 2 gün önce hamile kalınır mı
    adetime 1 hafta var ama geçen haftadan beri göğüslerimde kasıklarımda ağrı var aşırı yorgunluk...hamile olma ihtimali ne?

12. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    adet belirtilridir canım ben adet zamanında hamile olunduğunu zannetmiyorum ama kalanlar varmış heralde ölede duydum sen adetin gecikirse bir test yaparsın anca öle anlarsın canıım haberlerini ver merak ederim ben şimdi :)

13. aysegn

aysegn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben de yeni uyeyim.Ilk mesajim bu.Oncelikle "esmayim" icin cvp vereyim ayni durumu ben de gecen ay yasamistim ama adet gunene cok yakinken hamile kalma olasiligi yok denicek kadar az.Ama gene de sifir degil hicbir zaman.Sen adet gununu bekle derim ben.Eger cok hamile kalmak istiyorsan ve adetten once test yaptirirsan negatif cikma olasiligi cok yuksek.O yuzden bana sorarsan en azindan adet gununu bekle.Biliyorum sabretmek cook zor ama hayal kurupta olumsuz sonucu almak daha kotu.
    Simdi gelelim benim durumuma:(26 gunde bir adet oluyorum nerdeyse ergenlik donemimden beri hic sasmazdi.6aylik evliyim ilk kez bu sefer cok gecikme oldu.En son adet tarihim 28ocak.Yani 32 gun oldu ayin 23nde adet olmam gerekiyodu 5gundur olmuyorum.Fakat 23nde kan testi yaptirdim 0.17 cikti.Bunun degismis olma ihtimali varmidir?Ya da yanlis olma ihtimali?

14. esmayim

esmayim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    15 gün öncesinden adet belirtisi olur mu bende hiç böle olmamıştı hatta evlendikten sonra hiç olmadı 8 aylık evliyim henüz.bebek düşünmüyoruz zaten ama aklıma takılıyor doktora gittim olabilir dedi test için erkenmiş bu hafta içinde yaptırmam gerekiyomuş ufffffffffffffffffffff çok kötü bi durum yaaaaaaaa

15. sevdam24

sevdam24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar arnza yenı geldım:) ben bugun doktra gıttım bu aralar sıkayetım vardı mıdem de asırı yanma bulantı kasıkalrımda agrı faln goguslerım hasaslastı o yuzden gıttım aklımın bır kosesınde gebelık var ama umutlanmak da ıstemyordum doktr bazı testler ıstedı ıdrar da yaptı suphe var dıe yaptık ama labaratuarda kı kadınlar doktrn bızı arasın faln dedıle once korktm sonra dktra soledım aradı ama ulasmdı bırsey yok negatıf gorunuo dedı bende cıktım gıdıcektm ama labaratuara gıttım ben gıdıorum dedım dktr sıze ulasamdı dedım oda bu halınle nereye gıdıyorsun dedı gıt sole arasın dedı e ben gıdene kadr dkr gıtmıstı sekretere arattım oda once bı baktı korktum ya:) megerse ıdrarda hem gebelık var hemde yok gorunuormus pzrtesı kan ıstedıler yaptrcam sızce cıkarmı:) hala mıdemde yanmalar va cok ya kasıklarmda agrı da var bu son ıkı adetımde cok az gordum sızce olabılır mı:)?

Acaba hamilemiyim kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  3. acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar

acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar

acaba hamilemiyim slm benim size sorum acaba hamilemiyim en son adet günüm 9 agustos 2011 4 gün sürdü ben 31 agustos gecesi korumasiz iliskiye girdim hamile olabilirmiyim acaba
  4. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  5. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum

Sayfayı Paylaş