Acaba hamilemiyim kızlar

slm meraba arkadaşlr bişey sorucaktım ben 2.5 yıldr evliym ve bizde bebek istiyoruz ama olmadı bitürlü. adedm düzensiz ama ovulasyon testlerini deniyorm ve bu ay adet olmadm 20 gün gecikti ve sık idrara cıkıyorm;iki dakika gecmedn yine tuvalete gidiyorm midem de bulanıyo ara sıra ,2 kez idrar testi yaptım negatif kan testi mi yaptırmalıyım.

lavinyam... adet belirtilerin hiç biri yok ya anlamıyorum valla umutlanmak istemiyorum ama hayırlısı 4 gün kaldı adetime :( yumurtalıklarımda ağrı var

mrb öncelikle bana acil cvp lazım. benm normalde adetm 6 günü geçerdi ama bu defa 4 gün sürdü üstelik sürekli midem bulanıyo ama kusacak şekilde değil az ama devamlı ve bazen karnma ve kasığıma ağrı giriyor ayağa kalktığımda bacaklarımda derman yokmuş gibi hissediyorm ve tansiyonum düşüyo galba o zaman ayağa kalkamıyorm çünkü göğüslermde sürekli batma oluyor ben üstüne görmş olabilir miyim? hamilelik şüphesi olabilir mi acaba?

benimde ilk belirtim sık tuvalete gitmekti karın şişliği ve dediğin gibi bulantılarım da yavaş yavaş ilerledi ayrıca yumurtalıklarımda ağrı vardı idrar testi yaptırdım negatif çıktı aynı gün kan tahlili yaptırdım pozitifti

mrb öncelikle bana acil cvp lazım. benm normalde adetm 6 günü geçerdi ama bu defa 4 gün sürdü üstelik sürekli midem bulanıyo ama kusacak şekilde değil az ama devamlı ve bazen karnma ve kasığıma ağrı giriyor ayağa kalktığımda bacaklarımda derman yokmuş gibi hissediyorm ve tansiyonum düşüyo galba o zaman ayağa kalkamıyorm çünkü göğüslermde sürekli batma oluyor ben üstüne görmş olabilir miyim? hamilelik şüphesi olabilir mi acaba?
bence bi test yap canım evde yapılanlardan pozitif çıkar inşallah,adet farklı olunca üstüne görme olabiliyormuş seninde öyledir hayırlısıyla inşallah,sonucu yazarsın canım...

adetimden 6 gün geçti test yapıyorum bir şey çıkmıyor. hep negatif 14 kasımda ilişkiye girdik arasıra bulantılarım oluyor ilk haftada çok kasıklarım ağrımıştı şimdi ağrımıyor birde göğüslerimin ucu çok acıyor napayım kızlar akıl verin :/

mrb 4 ay doğum kontrol hapı kullandım ve en son hastalığımdan sonra hapı bıraktım şuan 10 aralıkta hasta olmam gerekiyodu bugün 19'u acaba hamile miyim?kasıklarımda 1 haftadır adet olacak gibi sancı var anlamadım

cnm öncelikle inşllh hamişsindir benimde adetim geçeli 3 gün oldu ve kasıklarımda ara ara agrı sürekli uyku istegi ve migdemde bi bulantı ve başımda sürekli bi agrı var test yapmak içinde erken oludugunu düşünüyorum bence sende biraz bekle

yardıım

meraba bana yardım ederseniz sevinirim ben 16 yaşındaym sevgiilimle ilşkiye girdim adetime 2 gün varken girdim prezervatif kullandık amapatladı içime boşaldığını hissetmedim üzerimden kaldırdım hemen ve sildim silmeden önce elimle kontrol ettim bacağımın oralar ıslaktı yani çoğunluk ordaydı bende içine kadar sildim doktora gitim sordm %99 %98 değilsindir dediler ama çok korkuyorum adet belirtilerimde var zaten gögüslerim ağrıyor canım bişeyler istiyo arada midem bulanyo çok üşüyorum yardım edin bana

Geri