Acaba hamilemiyim kızlar

Merhaba arkadaslar ben yeni katiliyorum.Benim size bir sorum olacakti.Adetime daha 15 gun var ve ben sanki hamilelik belirtisi yasiyorum.Belim,kasiklarim cok agriyor,ayni anda goguslerimde sizlama agri var.Halsiz ve yorgunum bazi kokulardanda migdem bulaniyor,normal ictigimden fazla su iciyorum.Lutfen bana acil cevap verirseniz gercekten cok sevinirim.Sizleri bekliyorum kizlar.

mrhb tatlim.. psikolojıkte olabılır ama ılk işin adetınden 5 gün geçtikten snra idrar testi yapmak muhtemelen ikinci çizgi silik çıkacaktr ama yınede hamiş olmursun inş ölesindir..

slm kızlar bende yeni katıldım benim bir sorum olacaktı da adetime 8 gün var hamilelik belirtsi var sanki sabahları halsizlik hafif bel agrısı migdemde kazınma özellikle sabah yedigimde öglene dogru oluyor

fatmagül hoşgeldin canım aramıza,adetine daha varmış bu belirtiler hamilelik belirtilerine çok benziyo inşallah hamilesindir canım,ben adetime bir gün varken test yaptım pozitif çıktı:)
bugün yani adet olmam gereken gün yine yaptım yine pozitif sende günün gelince test yaparsın inşallah çift çizgiyi görürsün canım:)

cinsel ilişkiden 7 gün sonra adet gecdi kız hamıle kalırmı ALLAHINI seven bı cevap versın cok korkuyorum :(

aysegn veya herhangı bırınız cevap verın ılıskıdn 6 -7 gun sonra adet gecırdım hamıle kalınılırmı ALLAHINIZI sevıyorsanız soyleyın cok korkuyorum :(

Geri