acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

arkadaşlarilk kez ben 20 gün önce ilişkiye girdik 4-5 gün üstüste ilişkiye girdik.benim kasıklarımda göbek deliğimin sağ alt tarafında ve belimde ağrılar var acaba hamile miiymdir?çok istiyorum daaa ne olur cvp verin bu arada adetim 2 gün gecikti.

yani kokulara vhassaasiyetim yok fakat bugün kahverengi lekelenmeler oldu akıntı gibi midem bulanıyor cnm yemek yemek istemedi ne olur yorumlayın acaba hamile olabilir miyimçok istiyorum da

Merhaba kızlar ben eşimle yaklaşık 1 aydır korunmadan ilişkiye giriyorum ve bunun sonucunda adetim gününde gelmedi gecikti, bulantılarım şiddetli karın ağrım baş ağrım var iştahım da açıldı sizce hamile miyim değilsem ne yapmalıyım

merhaba kızlar ben eşimle yaklaşık 1 aydır korunmadan ilişkiye giriyorum ve bunun sonucunda adetim gününde gelmedi gecikti, bulantılarım şiddetli karın ağrım baş ağrım var iştahım da açıldı sizce hamile miyim değilsem ne yapmalıyım
canım inş melegın gelmıstır kac gun gecıktı adetın test yaptın mı ?eger hamişte degılden bı kadın dogumcuya gıderek adetın 3. Gunu hormon testlerı yapılıyor onları yaptırıp yumurta takıbı yaptırabılırsın...

Geri