acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

15 şubat 2012 , 14 mart 2012 ve 14 nisan 2012 bu tarihler benim adetimin ilk günleri (son 3ay) ve mayıs ayındayız hala hasta olmadım. çene kısımlarımda akne (sivilceler) çıktı ara sıra midem bulanıyor .. bu sizce ne anlama gelebilir ? cvp lütfeen :(

hamilemiyim?

merhaba,
benim çok endişem var,adetimin son gecesinde sevgilimle ilişkiye girdim,ertesi gun ertesi gun hapı aldım,o hapı aldıgım geceden 1 gün sonra yine iliskiye girdim korunmadan ve hiçbir ilac almadan... bugün ise iliskiye girmeme 12 gün geçti acaba hamile kalmam için ihtimal varmı?cünki bu aralar karnımda agrı var ve migde bulantısı...ilişkiden kaç gün sonra gebelik testi yaptırabilirim acaba? lütfen cevabınızı bekliyorum acilll
bekliyorum....

merhaba ,
bende polikist over sendromu var.adetimi her ay görüyodum…fakat 5-10 gün gecikmeyle..bu ayın 27 sinde tam 3 ay oldu görmedim…aşırı uykuya düşkünlük , göğüslerde şişme , bi de sabahları yoğun olmakla birlikte mide bulantım var..kasıklar da da sanki adet olacakmışım gibi ara ara gelen sızım var..bel çevrem kalınlaştı gibi…yani aşırı bi kalınlaşma yok ama pantolanlarım sıkıyor..bu aralar gaz problemleri yaşıyorum...karnımın altı şiş...kasıklarıma doğru dokunduğumda elimin altında bi pürüz hissediyorum..karım sanki o kadar şiş ki bazen bu beni çok rahatsız ediyor..bi de ara ara çok hafif olmakla beraber bal ağrılarım var...hamilemiyim die düşünüyom bazen ama o kadar çok hüsrana uğradım ki…test yaptırmıyom…ha bugün gelir ha yerın gelir die bekliyorum..acaba kistlerlerle ilgili bi problem olabiilir mi…

Merhaba Melekler.. Sayfaya yeni üye oldum ve bir sorum olacaktı.. Bunu utanarak yazıyorum aslında.Ben nişanlıyım ve nişanlım Rusya'da şuan o yüzden sık sık görüşemiyoruz.Dün yanıma geldi ve bende adetimin ilk günündeydim.Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve kesinlikle zevk suyu bulaşacak şekilde olmadı.Ben istemedim ve o da duşa girmemizi söyledi.Duşa girdğimizde prezervatif kullandı ve vajinamın üstüne boşaldı.Ancak prezervatif yırtık çıktı.Ben farkedene kadar 1-2 dk. geçtiğini sanıyorum.Farkedince hemen orayı yıkadım çokça ama hamile kalmaktan korkuyorum.Adetim 29 günde bir oluyor ve hesaplamalara göre yumurtlama dönemim ayın 16-2o'si arası sanırım.Çok korkuyorum hamile kalma ihtimalim nedir sizce lütfen yardım eder misiniz :( ?

hamile kalmakta sorun yaşıyorum yumurtlama problemim var 9 ay önce klomenle hamile kaldım düşükle sonlandı bu ay ilk defa tekrar kullandım adetime 2 gün var ama 15 gündür adet sancısı gibi sancı çekiyorum göğüs uçlarımda ağrı ve morarma tarzı değişiklik var ara ara bulantım oluyo ama çok değil sizce hamile miyim hamile iken adet sancısının aynısı oluyor mu?

selam melekler ben 2 yildir bu sitenin okuyucusuyum ama buraya yeni kayit oldum,ben 3 yildir evliyim ilk yil korunduk ama simdi 2 yildir tedaviler aldim ama olmadi sora esimde proplem cikdi,bu arada arkadaslar ben azeriyim,3 ay once esime tedavi yazildi sonra esim is icin baska yere gitti,ben temmuzda doktora GITTIM ve hormon yetersizliyim oldugunu dedi ilac yazdi,kan deyisimi etim 10 gun guclu ilaclar yazildi bu arada,sonra ben temmuz 9adet oldum ilaclarim da bitti 13 de adetim bitti 17 - 26 si temmuz araligi esimle bi yerde olduk sora daha olmadik 1hafta one 2 gun adet oluyormusum gibi agri geldi sora sol kasigimda agri oldu simdi sag kasigim agriyor,ben normalde kabizlik yasarim su icemem,ama bir haftadir suekli normal oluyo,ve hep idrarim geliyo idrar sonunda yanma oluyo,ve fazla su iciyorum adetime daha 6 gun var cok endiseliyim insallah gebe kalirim,surekli gebe olduguma dair ruya goruyorum bu arada.hapsirik tuttu 2gundur,belimde agrilar var rahat sirt ustu yatamiyorum,dudaklarim soldu kabuk kabuk oldu,goguslerim normalde buyuk ama sanki daha ic camasirim kucuk gibi agriyorlar ne biliyim ya unsallah hamileyimdir ,amin

arkadaşlar bende 7 temmuzda adet olmuştum bugün 5 ağustos ilk gebeliğimi 7 ay önce düşükle sonuçlandı sonra bi ara ara verdik şimdi tekrar düşünüyoruz ve bu ay sanki hamişmişim gibi geliyo ama daha 2 gün var acaba idrar testinde çıkarmı

,

Geri