acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Merhaba arkadaşlar..bende aranıza yeni katıldım.1 ekimde adet oldum 6 ekimde 16 ekimde yumurtlamam gerçekleşti ve öncesi sonrası ilişki oldu.diğer adet tarihine on kala adet oldum.yani yumurtlamadan ve ilişkiden 4 gün sonra adet oldum.normalde adetin 6 gün sürer sadece iki gün adet kanaması gibi kanamam oldu 3 gün bıçak gibi kesildi.sormak istediğim dilimin iltihabı yğĞnden doktor antibiyotik verdi.acaba hamile olasılığım olabilirmi.antibiyotiği kullansammı.

daha önce adet öncesi hiç çift cıkmamıştı ...yaptıgım tes 10 dakikalıktı ama 20 dakika sonra bu sonucu verdi....doğruluk payıdav var mı bu arada...basına böyle birsey gelipte sonucu doğru çıkan varmı...keske ha deyince kan testini yaptırabilsem...of ya offf...aklımı kacırdım artık umutsuzluklar yüzünden...doktora gtmiştim...testlerde bişiy cıkmamıştı....eşimdede öyle....

acaba hamilemiyim

hamilemiyim hamile miyim hamilemiyim acaba acaba hamılemıyım
adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik yaşayan veya bilgisi olan bayanlar yorumlarsa sevinirim..tşk
Canm adet geckmesi olmadan bwlli olmaZ

Geri