gebe
  1. hndkrktl07

hndkrktl07 Forum Okuru

acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hndkrktl07 tarafından paylaşıldı.

acaba hamilemiyim slm ben 17 yaşında bekar bi insanımm erkek arkadaşımla birlikte oldukk ve hamilelik şüphelerimm var ilk olarak vajinal akıntım arttı ve sonra hafif olarakk göğüslerimde damarlaşmalarr olduu ve sırtımda ağrılar olduu hamile kalma olasılığımm ya 12.05.2011 yada 15.05.2011 gebelik testi yaptımm ama testinn son kullanma tarihi geçmiş sonuçç negatif çıktıı regl günümde 12.06.2011 yani reglidenn önce sonuçç çıkar mı bilemiyorumm lütfenn bana yardımcı olunn cevabınızı bekliyorumm...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sizin yapacağınız en doğru şey bir büyüğünüze durumunuzu anlatıp,bir doktora görünmeniz olacaktır.Yaşınız bu kadar küçükken hem sağlığınız ,hem de ruhi durumunuz açısından en doğrusu yardım almanızdır.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Sizin yapacağınız en doğru şey bir büyüğünüze durumunuzu anlatıp,bir doktora görünmeniz olacaktır.Yaşınız bu kadar küçükken hem sağlığınız ,hem de ruhi durumunuz açısından en doğrusu yardım almanızdır.

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

titana cevap

bilmiyorumm kimseye anlatamam galiba en iyisi beklemek galiba duanızı benden eksik etmeyin şuan hamile olmayayımm

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Velev ki hamilesiniz ne yapacaksınız? Ya da hamile değilsiniz,aynı yanlışı yapmaya devam mı edeceksiniz?

Lütfen bir büyüğünüzden yardım alınız..

6. Misafir Melek

gebelik testi

hiç bişeyy bilmiyorumm en azından değilsemm bile artık birlikte olmam peki gebelik testinde belli olması gerekiyo mu suan sonuçta ilişkiye gireli 20 gün kadar oldu nerdeyse

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şimdi ilk göreceğiniz adetin gününün geçmesi gerekiyor.Garanti olması açısından 10 gün geçmesini bekleyip ,yine garanti olması açısından bir sağlık kuruluşunda kan testi yaptırabilirsiniz. Ama ben ısrarla bir büyüğünüzden yardım almanızı tavsiye ediyorum..

8. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şimdi ilk göreceğiniz adetin gününün geçmesi gerekiyor.Garanti olması açısından 10 gün geçmesini bekleyip ,yine garanti olması açısından bir sağlık kuruluşunda kan testi yaptırabilirsiniz.
    Ama ben ısrarla bir büyüğünüzden yardım almanızı tavsiye ediyorum..

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Amacim kesinlikle seni elestirmek degil yazdigim icinde ozur diliyorum hatta.... ama 17 yasinda bir kizin agzindan iliskiye girme yok gebelik testi yaptirma yok vajinal akinti :( duymak cok uzucu.... Insallah bunun korkusu yeterli olmustur bidaha yapmazsin ve insallah hamile degilsindir...Eger hamileysen ilk isin ANNENDEN yardim istemek olsun. en guzel o sana yol gosterir canim.

10. Misafir Melek

....

beklicemm o zaman ama inanın hatamın farkındayım bende böle olsun istemedim sadece sizden yardım isteme gereksinimi duydummm... sonuçta ilişkiye gireli 4 hafta kadar oluyo şimdiye idrar testinde çıkması gerekiyodu demi...

acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum
  3. Tiskinmem ve bulantım var acaba ben hamilemiyim???

Tiskinmem ve bulantım var acaba ben hamilemiyim???

merhaba arkadaşlar:6: ben yeni üyeyim ve hamile olup olmadığı merak ediyorum.. yaklaşık 1 ay eşimle hiç korunmadan ilişkiye girdik. reglim bittikten 1 gün sonra tekrar ilişkiye girdik ve ben 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı.. temmuzun 6sında regli olmam gerekiyor daha var fakat şuanda aşırı uyku hali yorgunluk sevdiğim yiyeceklerden tiksinme var.. ben hamile olabilir miyim? test yapsam...
  4. 15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR. ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş