gebe
  1. iklime ece

iklime ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba hamilemiyim yardım edin

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında iklime ece tarafından paylaşıldı.

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı

2. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla onu Allah bilir şu an belli olmaz ki adetin stresten de gecikmiş olabilir

3. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olabilirsin.seni ümitlendirmek istemem ama ben aynı belirtileri yaşadım ve dayanamayıp test yaptım hamileyim şuanda 6 haftalık.idrar testi yapsana ya da kan testi yaptırsana için rahatlar.

acaba hamilemiyim yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  2. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.
  5. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...

Sayfayı Paylaş