gebe
  1. miray

miray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba hamilemiyim......

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında miray tarafından paylaşıldı.

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......

2. dae

dae Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım egerekı hamıleysen kan testınde hemen cıkar hıc beklmeden sabah bı kan tahlılı yaptır..
    allah gonlune gore versın canımm

3. safley

safley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaslar benimde suan gunum 23 gun gecti test yaptım ama cıkmadı kasıklarımda agrı var ve hala olmadım yanlız doktorıum yumurtalarımın iyi calıştıgını söyledi sizce ben hamilemiyim normalde hiç bu kadar gecikmemişti

4. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    selam bende yeni üyeyim

5. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu mesajo mart ayında yazmışsın test yaptın mı ne oldu? müjdeli haber var mı?

6. gayeeee

gayeeee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bende az once uye oldum hep yazılarınızı okuyordum.. benım adetım 4 gun gectı acayıp ıdrara cıkıyorum arada bı sankı basım donuo ve belım acık agrıo ama pocs oldugum ıcın umutlanmak ıstemıorum .... sızce durum nedır yaa acaba hamılemıyımdır???? polikistık overlı olupta bebişi olan kıslar varrrmı????

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bir test yap sabah ilk idrarınla..varsa çıkar inş..haberini bekliyorum okişşşşşşş...:D:D:)

8. gülümse kaderine

gülümse kaderine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm aranıza yeni katıldım 8 aylık evliyim ama hala bebegim olmadıı

9. ebruk

ebruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,ben de aynı durumdayım.

10. serpl23

serpl23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar yeni katıldım aranıza bilginize ihtiyacım var idrar testi yaptım negatif kan testi yaptım pozitif biker daha yaptım deyerlerim yukselmiş yani pozitif
    utrosana giricem ama korkuyom kimsalal olur diye benim durumumda olan varmı

11. pozitif baby

pozitif baby Forum Okuru

bende 5 aylık evliyim canım hiç korunmadım ama hala hamile değilim.bende polikistik over var.her ay düzensiz oluyorum.bu yüzden yumurtlama gününüde tutturamıyorum.napıcam bilmiyorum.çok istiyorum bu bebeği..

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hamilemiyim

meerhaba gecen aykı adet tarıhımı hatırllamıyorum ama ondan oncekını cok ıyı hatırlıyorum 10 eylul ekımde de oldum ama tarıhı hatırlamıyorum bu ay ayın kacında olmam gerkıyordu bıraz gecıktı galıba. hasta olcakmısım gıbı ama olmuyorum kaç gundur 1.5 yasında da oglum var emzırıyorum hala hamılemıyım acaba

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

mrb. miray mrak ettim canm gelişmeler nedir

14. ipekayan

ipekayan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı durumdayım. adetim 3 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı ama adetim de hala gelmedi olma ihtimali yüksek gibi görünüo çünkü korunmuıyorduk ve istiyorduk kan testi yapsam görünür mü??

15. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Serpil canım ultrasyona gittin mi?
    Bence %100 hamilesin şimdiden hayırlı olsun darısı bizim başımıza

acaba hamilemiyim...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  2. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  3. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen
  4. Acaba hamilemiyim?

Acaba hamilemiyim?

Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar: · Beklenen adetin başlamaması · Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması) · Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda...
  5. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Sayfayı Paylaş