gebe
  1. Pınar Maviş

Pınar Maviş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Acaba Hamilemiyim....

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Pınar Maviş tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben polikistik over sendromu vardı. 2 ay önce laporoskopi cerahi ile ameliyat oldum. ilk ay ilaç kullanmadan regl oldum [​IMG] İkinci ayda yumurtlama takibi yapıp düzenli ilişkiye girdik. Çocuk istiyoruz 5 yıldır [​IMG] Bir çok ilaç tedavileri gördüm maalesef başarılı olamadık. Şimdi umudum çok var. Şuan regl olmama 9 gün var ve bir çok değişik belirtiler 1.Gögüslerde hassasiyet ve şişlik (kollarımı kaldırdığımda şiddeti artıyor) 2. Karnımın alt kısmında sancılar ve şişlik. 3. Kasıklarda ara ara batma ve bazen yürüyüşümü kısıtlıyor Bir sağ Bir sol olarak değişiyor. 4. Sırtımın alt kısmında ağrı var. 5. Bir gün arayla baş ağrısı özellikle sağ tarafı. 6. 10 gündür Çok sık tuvalete çıkıyorum. 7. Öğlenden sonra çok uyku basıyor. 8. Özellikle sabahları kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum. Evet son 10 gündür bunları yaşıyorum. Son regl tarihim 19.09.2013 Acaba hamile miyim ?

NUTA bunu beğendi.
  2. Pınar Maviş

Pınar Maviş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bu belirteler neyin işareti yaşayan yok mu ? :'(

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende pko hastasıyım 2,5 yıl tedavş gördüm klomen ve yumrta takii ile hamile kaldım bide kilo verdim senin bu anlattıkalrın bende her ayadete yakın olurdu hep acabamı derdim ama hamile kaldığım ay bu belirtiler olması sadece iştahım artı kişiye göre değişir tabi bu belirtiler ama adet geçmeden unu anlamak zor bence

4. tower ask

tower ask Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam pınar hanım bende de sızı rahatsızlıgınızdan
    bende pko hastasıyım ama relg goruyorum gecen ay 2 gun gordum ılk defa ama bu ay daha goremedım esım hamılesındır dıyo ama ben degılım dıyorum cok takıyordum kafama her gece yatarken allahım bana bır evlat ver dıye sımdı sana bunları yazarken bıle gozlerım doluyor neyse sonra dedım ben hasta degılım olmazsa olmadın cocuk daha 25 yasındayım 2 yıllık evlıyım olmadı tup bebek yaparım olmadı evlatlık alırım hayırlısı boyle demek kı

5. filz

filz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bende iki buçuk aylık evliyim adetim hep duzenliydi .evlendigimden beri 2 gün 5 gün one attı taki bu aya kadar 23 aralıkta 5 gün süren adetim oldu 11 ocakta tekrar oldum ama rengi farklı bugün 4, gün bu dört gün boyunca 1 pedi dolduracak kadar kan gelmiştir. kasiklarimda batma goguslerimde 2 haftadır çok hassasiyet var acaba neden böyle oldu. yardımcı olursanız sevinirim

6. lepıdopter

lepıdopter Forum Okuru

Merhaba ben 6 aylik evliyim benimde evliligimin 2 ayinda normal duzenimde adet oldum 5 gun surdu aradan bir bucuk hafta sonra tekrar oldum. Dr gittigimizde stres evlilige alisma ve vucut kendini yeniliyor demisti daha sonra duzene girdi en son oldugum adetten baz aldim adet suresini

7. filz

filz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Doktor banada aynı şeyleri söyledi .

Acaba Hamilemiyim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen
  5. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Sayfayı Paylaş