acaba hamilemiyimdir

slmlar biri bana yardım edebilirmi?

21 haziranda adet oldum ve 26 haziranda bitti eşimle 2-3 kere birlikte olduk ve son bir kaç gündür başım dönüyor kasıklarımda ağrı var gögsümün etrafı kabarcıklarla doldu ve hassaslaştı dün gecede eşimle beraber olduk ama ilişkiden sonra adet agrısı gibi kasıklarımda karnımda agrı başladı acaba bu ne olabilir cevaplarınızı bekliyorum:(( lütfeeeeeeeeeeennnn

cnm aynı seyler bendede var hemen hemen dort gundur karnımagrıyor kasıklarımda batma var hastalanmama altı gun var ınsallah olumlu olur

bende yırmı hazıranda olmustum bes gun surmustu 11 ınde olmam lazım senınde 11 veya 10 gıbı adet olman lazım hadı bakalım ıkımız aynı gıdıyoruz sanırım haberlerını beklıyorum

kizlar ümitlendirmek istemem ama kasik ve karin agrisi bende regl günümden 1 hafta önce baslamisti :) insallah hamilesinizdir... bu arada kizlar, mercimek sevdalilari diye bi sayfamiz var, hamisler ve hamis olmak isteyenler orada toplaniyoruz, sizide bekleriz :)

emınecım bende tuhaf seyler var esımle duzenlı ılıskıye gırdık karnım suan sıs ayrıca karnım agrıyor aralıklarla dort gundur hıc boyle olmazdım kasıklarımda batma hıssı oluyor hazıran yırmısınde oldum adetımı bu ayın 11 ınde olmam gerekıyor umarım hamıleyımdır ama vucudum bır garıp dunden berıde akıntım var sık ıdrara cıkıyorum

emınecım bende tuhaf seyler var esımle duzenlı ılıskıye gırdık karnım suan sıs ayrıca karnım agrıyor aralıklarla dort gundur hıc boyle olmazdım kasıklarımda batma hıssı oluyor hazıran yırmısınde oldum adetımı bu ayın 11 ınde olmam gerekıyor umarım hamıleyımdır ama vucudum bır garıp dunden berıde akıntım var sık ıdrara cıkıyorum

canim adetine 1 hafta var, ve tam belirtilerin baslama zamani diyebilirim.... insallah hamilesindir, ama belirtiler bazen yaniltada biliyor, o yüzden kendini kaptirmamaya calis... sunun surasinda ne kaldi ayin 11.ne :) sen testi evde hazir tutda, insallah regl olmassan hemen yapiverirsin testi..( sabah ilk idrar olmasina dikkat et, en iyi sonuc öyle alabilirsin) gerci cogu arkadaslar regl gününden bi kac gün sonra yapti ama ben ayni gün yaptim ve silik cikmisti :)

yanı hamıle olabılırım dımı bu belırtıler onumu gosterıyor dersın

canim birsey demek istemiyorum aslinda, insallah hamilesindir diyelim... benimde cünkü basima geldi, bi ay migdem bulandi basim döndü halsizlestim 100% hamileyim demistim ama regl olmustum.... hayal kirikligi olmustu benim icin.. hamile kaldigim ay´sa normal regl agrilari gibiydi kasik agrisi karin agrisi falan.. hic beklemiyordum hamile oldugumu ögrendigimde dahada cok sevindim....
yani belirtilere pek takilmamak gerekiyor... evt belirtilerin hamilelik belirtisi olabilir ki insallah öyledir... ama kendini fazla kaptirma derim.... zaten az kaldi canim biraz sabret :)

gunaydın emınecımm dun test aldımaksam yaptım once bırsey anlamadım tekcızgı cıktı sonra defalarca ınceledım sımdı ısakta baktım ıkıncı cızgı cok sılıksekılde gorunuyor ay elım ayagım tutredı.))

Geri