gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

acaba hamilemiyimm kiiii:)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

belim ağrıyor hamilemiyim belim çok ağrıyor hamilemiyim ağrıyo adet olmadım karnım şiş :baby:selam melekler bugun biraz heycanlıyım çünkü adet olmam gerekıodu bugun olmadım.hiç bi belrti yok tuhaf bi şeklde normalde bu dönemlerde yani adet olcağım zamanlarda göğüslerm çok şişerdi şimdi yok çok haff bi şeklde arada bi sızladığını hissedıorum..bi de çk akıntım var beyaz renkli...inşallah bu ay dualarım kabul olurr...allah istiyen herkese versin.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Insallah hamilesindir, bi hafta kadar bekle snra test yap adetin hala gelmediyse, hadi hakkinda hayirlisi, bizi haberdar etmeyi unutma :)

3. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugun doktora gıdıcem cunkı kafayı yemek uzereyım hamılemıyım degılmıyım dıye bes gun gectı benımde ama yaklasık yırmı gundur o kadar garıbımkı belkı yırmıye yakın test aldım kımınde tek cızgı cıktı kımınde ıkıncı cızgı sılık cıktı 24saatım bu merakla gecıyor:(((

4. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    dra git bi rahatlarsin insallah güzel haberlerle gelirsin, idrar teslerin tam güven olmuyo dr. kan testi yapsin sonucu kesin alirin..

6. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hazıran ayında ıkı kez adet oldum bu normalmı sence ıkısınde ve yırmıucunde doktora sordugumda olabılır demıstı gecen ayın yırmıucunden berı adet olmadım ıste ama ınanılmaz bır durumdayım kasıklarım bazen delı gıbı agrıyor yırmı gundur karnımda adet sancısı gıbı agrılar var sımdı de batma tarzında oluyor belım cok agrıyor ozellıkle yoruldugum zamanlarda bulantım yok goguslerımde hıc agrmıyor ama gecen haftalarda koltuk altlarım sankı sıvılce cıkıyormus gıbı ahrıdı dokunamadım bu belırtıler sence hamılelık olabılırmı

7. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    delırıyorum sanırım:(((((

8. emelerkan

emelerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba cnm.bir de eczaneden fortel test al bakalım%99 olumlu sonuç veriyor...

9. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    artıktest almak ıstemıyorum yeter artık doktora gıtcem bugun ruh saglıgım bozuldu ya

10. senagül

senagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    slm geweze benimde adet günümden 2 gün önce falan akıntım fazlalaşmıştı.adet günümdede devam etti test almıştım 2.çizgisilik çıktı ve şuan yeni hamişim.istersen bi test al canım hayırlısı bakalım işallah.

11. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar hala adet olmadım bi kaç gün daha geçmesini beklıorum git gide daha çok umutlanıorumm..:)

12. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    çok tuhaf bi durum canım yaa senn yernde olmak istemezdm çünkü belrsizlerle yaşamak çok kötü bişey..hiç beklemeden doktora git canım durumdan haberdar et...

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    eee tatlım hamile miymişsin ? ınş ya ınş.

14. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bugun test yaptım ama negatf çıktı daha erken die umudumu kaybetmedim.sabah 6 da mide bulantısıyla uyandım.midem kazınıodu aynı zamanda..pazartesiye kadar adet olmassam doktora gidicem...

15. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sımdı wc ye gırdım cokaz kan gelmıstı acık renklı dahada kan testımın sonucunu almadım acaba lekenmemı cunkı adet gunumden bır hafta gecmıstı of allahımya

acaba hamilemiyimm kiiii:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:
  2. acaba hamilemiyimmm

acaba hamilemiyimmm

adetime 2 gün var test yapsam çıkarmı adetime 3 gün var test yapsam çıkarmı hamile kaldıktan kaç sonra mide bulanır adet kaç gecince yapılır merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)
  3. hamilemiyimmm...:(((

hamilemiyimmm...:(((

adetim 11 gün gecikti beta hcg testi yaptırdım 0.70 çıktı hamile miyim....:(((
  4. acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

mrb arkadaşlar yazılarınızı okudum bana yardım edin benimde yaklaşık 5-6 gündür göğüslerim çok acıyor atlet deyince bile canım acıyor ondan öncede 2-3 gün kasık ağrım oldu 3 aydır korunmuyorum sanırım hamileyim bunları yaşayan oldu mu adetime 9 gün var kendimi test yapmamak için zor tutuyorm adetmn gecikmesini mi beklesm
  5. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

11 aylık evliyim hic korunmadigimiz halde hamile kalamadim ve bu ay adetim 6 gun gecikti umitlenmek istemiyorum ama merakta ediyorumm belim cok agriyo karnimin sol tarafina sanki bi bicak sapliyorlar gibi oluyor ve ayaklarim cok usuyooo kizlar yardim edin deneyimlerinizi paylasin lutfen :(

Sayfayı Paylaş