acaba hamilemiyimm kiiii:)

Bu arada 2 gündür de adet sancısı gibi sancı çekiorum.Valla sıkıldım olcaksamda bir an önce regl olayım da rahatlayayım

canım çok sıkkın ya regl oldum galiba...ya kafam karışıo sanki..düşünüorum keşke üstüne görme falan olsa die...ama değil galiba o lekelenme tarzında bişi heralde...yine hayal kırıklığı....çok mutsuzum çoookkkkk....ailevi sebeplerden dolyıda canım sıkkın bu ara..daha doğrusu eşimle aramda anlaşamdığımız bi konu yok ama ailesi çok geri kafalı çok çocuk gibiler ve çok dedikoducu gtmek istemıorum yanlarına artık ama eşim için mecbur hissedıorum kendimi..gtmesem mutsuz olucak bu şekldede ben mutsuzum napcam blmıorum.....

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım
size biraz sorunumdan bahsetmek ıstıyorum ben 2 yıllık evliyim 2010 yılının subat ayında bebiş olayına karar verdık arkadaslar ama bu 2 yıllık sure içinde ben ilaç falan kulanmadım farklı yontemlerle korunduk herneyse subat ayında bebişe karar verdıkten sonra benı doktora gıttım bi on muhayin için bende biraz intihap cıktı neyse tedavisini gordük sonra herangı bı problem yok dedi doktorum ama gün aşırı cinsel birliktelik yaşamanız lazım dedi bana aslında başta sacma geldi bende bu yumurtlama gunu olayını sordum doktorumda o hıc bızaman kesın olmaz en garantilisi gun asırı olayı neyse ben calısan bı kısı oldugum ıcın bu olayı uygulayamadık tadı ve bende hıcbı gebelık olayı olmadı ama kendımı okadar kastımkı neden olmuyo dıye resmen cocuk gıbı alamaya basladım neyse benım sızden orenmek ıstedıyım bazı seyler var ben TEMMUZ ayının 30 regli oldu AĞUSTOS ayındada 2 regli oldum benım yumurlama donemım nezaman sızce dıyer sorumda bu gun asırı cınsellık olayı nekadar dogru deneyenlermız varmı aramızda ya bıraz ozel oldu amam ne yapıyım ya nsımdıden ozur dılerım ve cvp verırsenız sevınırım he busırada anne olmayı deli gibi iştiyorum rabbım hepımıze bu duyguyu tatırır işallah amin

arkadaşlar regl olmama tam bir hafta var. ama ben dayanamayıp dün gece eşimin ısrarı ile test yaptım sonuç tek çizgi çıktı. sonra testi atmayı unutmuşum aradan yaklaşık 3-4 saat sonra testi gördüm ve ikinci çizgi silik olarak çıkmış. sonra dayanamadım acaba mı ki diye sabah tekrar yaptım onda da aynısı oldu. testi yaptıktan 3-4 saat sonra ikinci çizgi belli silik şekilde belli oldu. şimdi sizce ben hamilemiyim? kendimi fazla kaptırmamak için regl günüm geçene kadar test yapmayım diyorum. ya da doktoruma gideyim ve kan testi yaptırayım diyorum. sizce ne yapayım kızlar?

canım testi yaptıktan bi kaç saat sonraki sonuç doğru değil..hemen 5 dk yada 10 dk sonrası doğruyu gösterır..çok şüpen varsa kanda gebelk testi yaptr net bi cevap alırsn..

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım
size biraz sorunumdan bahsetmek ıstıyorum ben 2 yıllık evliyim 2010 yılının subat ayında bebiş olayına karar verdık arkadaslar ama bu 2 yıllık sure içinde ben ilaç falan kulanmadım farklı yontemlerle korunduk herneyse subat ayında bebişe karar verdıkten sonra benı doktora gıttım bi on muhayin için bende biraz intihap cıktı neyse tedavisini gordük sonra herangı bı problem yok dedi doktorum ama gün aşırı cinsel birliktelik yaşamanız lazım dedi bana aslında başta sacma geldi bende bu yumurtlama gunu olayını sordum doktorumda o hıc bızaman kesın olmaz en garantilisi gun asırı olayı neyse ben calısan bı kısı oldugum ıcın bu olayı uygulayamadık tadı ve bende hıcbı gebelık olayı olmadı ama kendımı okadar kastımkı neden olmuyo dıye resmen cocuk gıbı alamaya basladım neyse benım sızden orenmek ıstedıyım bazı seyler var ben TEMMUZ ayının 30 regli oldu AĞUSTOS ayındada 2 regli oldum benım yumurlama donemım nezaman sızce dıyer sorumda bu gun asırı cınsellık olayı nekadar dogru deneyenlermız varmı aramızda ya bıraz ozel oldu amam ne yapıyım ya nsımdıden ozur dılerım ve cvp verırsenız sevınırım he busırada anne olmayı deli gibi iştiyorum rabbım hepımıze bu duyguyu tatırır işallah amin
adetinin ilk gününden 12 gün sonra ilşkiye grmeye başla..eğer eşinn sperm sayısı düşükse gün aşırı önerilr ama normalse hergün olablr..son adet tarihinden sonra 12.ve 19. günler yumurtlama olasılığı yüksek günler..allah isteyen herkese versn bende çok istiyorum..

merhaba ben buraya yeni katıldım.temmuzun 29 unda adet olmuştum.bugün ayın 30 u hala adetim gelmedi.göğüslerimde acı var ama adetten öncede hep acırdı.karnım şiş ve tatlıyı hiç sevmezdim şimdi deli gibi tatlı yiyorum.belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor sizce hamilemiyim yardım eder misiniz.

beklemek çok can sıkıcı.bugün 31 i. 4 gün geçti.adet olacakmışım gibi geliyo.ama yok bişey hala.test yapınca negatif çıkarsa diye korkuyorum.karnımda şişkinlik var.kasıklarım ağrıyor.beklemelimiyim daha

Geri