gebe
  1. feyza elaaaa

feyza elaaaa Forum Okuru

acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında feyza elaaaa tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar yazılarınızı okudum bana yardım edin benimde yaklaşık 5-6 gündür göğüslerim çok acıyor atlet deyince bile canım acıyor ondan öncede 2-3 gün kasık ağrım oldu 3 aydır korunmuyorum sanırım hamileyim bunları yaşayan oldu mu adetime 9 gün var kendimi test yapmamak için zor tutuyorm adetmn gecikmesini mi beklesm

acaba hamilemiyimmm bilemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimm kiiii:)

acaba hamilemiyimm kiiii:)

belim ağrıyor hamilemiyim belim çok ağrıyor hamilemiyim ağrıyo adet olmadım karnım şiş :baby:selam melekler bugun biraz heycanlıyım çünkü adet olmam gerekıodu bugun olmadım.hiç bi belrti yok tuhaf bi şeklde normalde bu dönemlerde yani adet olcağım zamanlarda göğüslerm çok şişerdi şimdi yok çok haff bi şeklde arada bi sızladığını hissedıorum..bi de çk akıntım var beyaz renkli...inşallah bu ay...
  2. acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:
  3. acaba hamilemiyimmm

acaba hamilemiyimmm

adetime 2 gün var test yapsam çıkarmı adetime 3 gün var test yapsam çıkarmı hamile kaldıktan kaç sonra mide bulanır adet kaç gecince yapılır merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)
  4. bilemiyorum

bilemiyorum

ya arkadaşlar benim akıntım oluyor bu akıntı normak olan akıntı konu bu değil konu şuki;bugün okuldan geldim üstümü değiştiriken kan gördüm adet olabilirim diye düşününm rahimime baktım çok az kan vardı adet mi yoksa kanamamı ama çok azdı yardım edin sancım da olmadı hani ne bileyim önceden hiç adetim olmadı yardım edinn
  5. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

11 aylık evliyim hic korunmadigimiz halde hamile kalamadim ve bu ay adetim 6 gun gecikti umitlenmek istemiyorum ama merakta ediyorumm belim cok agriyo karnimin sol tarafina sanki bi bicak sapliyorlar gibi oluyor ve ayaklarim cok usuyooo kizlar yardim edin deneyimlerinizi paylasin lutfen :(

Sayfayı Paylaş