gebe
  1. yağmur2010

yağmur2010 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yağmur2010 tarafından paylaşıldı.

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:

2. melike sema

melike sema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    test yapmazsan anlayamazsın

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimm kiiii:)

acaba hamilemiyimm kiiii:)

belim ağrıyor hamilemiyim belim çok ağrıyor hamilemiyim ağrıyo adet olmadım karnım şiş :baby:selam melekler bugun biraz heycanlıyım çünkü adet olmam gerekıodu bugun olmadım.hiç bi belrti yok tuhaf bi şeklde normalde bu dönemlerde yani adet olcağım zamanlarda göğüslerm çok şişerdi şimdi yok çok haff bi şeklde arada bi sızladığını hissedıorum..bi de çk akıntım var beyaz renkli...inşallah bu ay...
  2. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  3. acaba hamilemiyimmm

acaba hamilemiyimmm

adetime 2 gün var test yapsam çıkarmı adetime 3 gün var test yapsam çıkarmı hamile kaldıktan kaç sonra mide bulanır adet kaç gecince yapılır merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)
  4. acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

mrb arkadaşlar yazılarınızı okudum bana yardım edin benimde yaklaşık 5-6 gündür göğüslerim çok acıyor atlet deyince bile canım acıyor ondan öncede 2-3 gün kasık ağrım oldu 3 aydır korunmuyorum sanırım hamileyim bunları yaşayan oldu mu adetime 9 gün var kendimi test yapmamak için zor tutuyorm adetmn gecikmesini mi beklesm
  5. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

Sayfayı Paylaş