gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba kilom normalmii

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bn 11 yaşındayım fakat 47 likoyum nrmalmi yoksa değilmi kaç kilo vermeliyim göbeğimden ve popomdan çok kilolu olduuum belii olduunu düşünüyorum ama dışardakiler şişman olmadığımı düşünüyorlar lütfen cipsten uzakda duruyorum ama halen aynı kilodayımmm

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar
    Sadece cipt ve buna benzer yiyeceklerden uzak durarak kilonuzu koruyamazsınız. Onun haricinde klişe olmuş 3 beyazdan uzak duracaksınız. Onun yanında şekerli ve asitli yiyeceklerden de uzak durmanız lazım. Bize göre çok az bir fazlalığınız var.

Saygılar.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    daha kücüksün boyun uzar vücudun gelisir ama dikkat etmek önlem almak istiyorsan cips dısında cola ve asitli iceceklerden uzak dur haftada yada ayda bir lüks yapabilirsin kendine bigün istediğini yiyebilirsin yani :) onun dısında imkanın varsa dans et spora git basketbol voleybol olabilir vücudun sekle girer yada evde egzersz yap kendince :) kilon fazlamı tam olarak bilmiyorum seni görmedim ama boyuna uygunsa problem yok

acaba kilom normalmii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba?

acaba?

eylül ismi kuranda var mı?
  2. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  3. Acaba Hangi Meyveler Kilo Aldırıyor

Acaba Hangi Meyveler Kilo Aldırıyor

Ya biliyor musunuz bilmiyorum da diyet yaparken sadece meyve yemek zayıflatmıyormuş hatta bazı meyveler aksine kilo aldırıyormuş peki o kilo aldıran meyveler hangileri bilmiyorum siz biliyor musunuz Hangi Meyveler Kilo Aldırıyor ?
  4. Ramazanda Neden Kilo Alınır acaba biliyor musunuz

Ramazanda Neden Kilo Alınır acaba biliyor musunuz

Merhaba hanımlar ramazan ayında mantıken kilo vermek gerekirken neden kilo alınıyor oysaki gün boyu aç kalıyor insan mide de küçülüyor ama Ramazanda Neden Kilo Alınır bu konuda bilginiz var mı?
  5. kilolar

kilolar

merhaba melekler ben yeni üyeyim benim derdimde doğundan sonra aldığım kilolarımı veremiyorum varmı benle aynı dertte olan

Sayfayı Paylaş