gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

acaba moderöter olabilirmiyim

Konu, 'Mod Başvuru Odası' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

bir şey sormak istiyorum orada çoğu kişi ben müzik moderatörü, ben moderatör falan olmak istiyorum yazmışlar sizde onları değerlendirmişsiniz bende moda moderatörü olmak istiyorum benim moda ile aram çok iyi moda moderatörü olabiliirmiyim ?? yada moderatörlükte neler yapılıyor ve ben moderatör olabilirmiyim :telephone: ...

Son düzenleme: 16 Eylül 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Moderatör olabilmeniz için sitemizde en az 50 tane yorumlu konu paylaşımınızın olması gerekmektedir. Lütfen ayrıntılı bilgileri edinmek ve görüşmek üzere meçhul arkadaşımıza pm atınız

3. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tmm :) teşekkürlerr.

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ben gereken bilgileri verdim arkadaşımıza sadminim.İnşallah azim edip aramızda olacaktır:)

5. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn :D :D :D

acaba moderöter olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

eşimle adetimin 7.günü ilişkiye girdik şu an 1 hafta geçti ve kasıklarımda ağrı ve akıntı war bir de sabah uyandığımda aşırı bel ağrısı oluyor.acaba hamile olabilirmiyim ya da ne zaman test yapmam gerekir ne zaman belli olur:???
  2. acaba hamile olabilirmiyim?

acaba hamile olabilirmiyim?

Kızlar ben en son geçen ay adet oldum ve adetimin üzerinden 3 gün geçti test yaptırdım ama hamile değilsin dedi test bana şu eczanelerden alınan gebelik testinden yaptırdım. Ama adetim geçti acaba stres mi yaptım ki hamile olabilir miyim kızlar lütfen yardım edin bana ya çok istiyorum hamile kalmayı çoooook :S
  3. yerLeşme kanaması mı acaba?

yerLeşme kanaması mı acaba?

kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anLıyamadım... yardım edin...
  4. yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

ev telefonum superonlıne cep tlf yonlendırme yaptım ama iptal edemıyorum superonlıne bu servısı desteklemedıgını soyleyıp yardımcı olmuyo sızın bı onerınız varmı acaba tesekkurler
  5. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş