gebe
  1. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acaba neden böyle oldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında okyanuz tarafından paylaşıldı.

kızlar slm ben halime 2 aydan beri adet olmuyordum ve bu ayın 13 de adet oldum 3 gün önce sona erdi. ve ben simdi sizden bi konuda yardımcı olmanızı istiyorum. 3 gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midem cok fena bulandı cok kötü oldum ama cıkaramadım karnım cok agrıyor kasıklarım neden olabilirrr lütfen yardımcı olunn çok kötüyümmm:küstüm:

2. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok kötüyüm ben böyle birşey geçirmiş olan var mı doktorada gtmedim geçer diyee

3. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilm,iyorumm hamile olma gibi bi olasılıgım yok çünki çok erken daha 3 gün oldu daha

4. valla ben hamileyken böyle oluyordum canım ama sen yinede doktora git hem adet olupta hamile olanlarda var sen yinede bir doktora git geçmiş olsun

5. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürlerr canım benim tabikide ümide kapılmak istemiyorumm çok da istiyoruzzz insallah hayırlısı olurrrrr herkese nasip etsin allah

acaba neden böyle oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bize ne oldu ki böyle?..

Bize ne oldu ki böyle?..

ONLAR; ALLAHIN AYETLERİNİ DUYUNCA BAYILIRLARDI. BU NASIL BİR KULLUK BÖYLE? Geçmiş büyüklerin -radıyallahu anhum- en önemli özelliklerinden birisi,kıyamet gününün dehşetinden söz edildiğinde, Allah kor kularının artması, kıyamet sahnelerini yansı*tan âyet ve hadisleri duyduklarında bayılıp kendilerinden geçmeleri idi. Rivayete göre bir gün Resulullah (sallallahu aleyhi ve sellem): Çünkü...
  2. acaba neden

acaba neden

türkler sekerin erimesi için sag dan sola dogru cayı karıstırırlar ama yabancılar soldan saga dogru karıstırırlar ndn_?
  3. Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Evi bir bırakıp komşuya gittiniz, bir kahve içmeye yada lavaboya girdiniz 10 dakikalığına yada diyelim ki duştasınız, iki bebişinizde evde yada biri sizin biriside bakkala gidipte çocuğunu size bırakın bir komşunuzun. Neyse eve geldiniz ve aşağıdaki manzara ile karşılaştınız ne olur :D:D:D:D * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  4. Evlilğin dili olsa ne söyler acaba?

Evlilğin dili olsa ne söyler acaba?

Evliliklerin kimi mutlu başlıyor, kimi mutsuz, kimi mutlu sonla bitiyor, kimi ise acı sonlarla.Evlilik hayatınız boyunca yaşadıklarınızı bir siz birde evli olduğunuz insan biliyor.Peki evlilik denilen yaşam biçiminin bir dili oslaydı ne olurdu.?Olan olurdu:):):):)Bence iyi olurdu hayatımıza yön verirdi:)İşte sizlere haşmet babaoğluna ait bir yazıyı sunuyorum:)Ne güzel de anlatmış:) Aşk...
  5. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn

Sayfayı Paylaş