gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar enteresan bir şeyi merak ettim acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir bu konuda sizin bilginiz var mı alalım fikirlerinizi:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sandalı sağ tarafa doğru döndürmek için, sandala göre hangi küre
    Sandalı sağ tarafa doğru döndürmek için, sandala göre hangi küreği nasıl çekmek gerekir ?
    A - İki küreği geriye doğru
    B - Sağ küreği ileri doğru
    C - Sol küreği ileriye doğru
    D - İki küreği ileriye doğru

ATV'de Kenan IŞIK'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programının Necdet Deniz TİLHAN 'ın " Sandalı sağ tarafa doğru döndürmek için, sandala göre hangi küreği nasıl çekmek gerekir ? " sorusunun doğru cevabı

C - Sol küreği ileriye doğru

36 yaşındaki Necdet Deniz TİLHAN, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun, genel cerrahi uzmanı. Bursa’da yaşayan Deniz Bey, yarışmaya eşi ile birlikte gelmiş. Kendini olumlu, kaygılı, sevecen ve tez canlı biri olarak tanımlayan Deniz Bey’in öncelikli hedefi 15.000 TL barajına ulaşmak ve satın aldığı evin kredi borçlarını ödemek.

acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başarılı olmak için nasıl çalışmak gerekir?

Başarılı olmak için nasıl çalışmak gerekir?

başarı için çalışmak gerekir başarılı olmak için çalışmak önemlidir bilinçli sürücü olma ile ilgili basit bilgiler bilinçli sürücü nasıl olur başarıya ulaşmak önemlidir Uykusu gelen tv seyretsin 20 dakika çalışın, 15 dakika dinlenin Gençler; ergenlik dönemine girerken OKS, ergenliğin ortalarında ise ÖSS ile karşılaşıyor. Bu sınavların yarattığı stres, gençleri derinden etkiliyor. Pskiyatrist...
  2. Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Yeni Zelandaˊda bir araştırma hamileliğin ileri evrelerinde sağa veya sırtüstü yatmanın ˊölü doğumˊ riskini iki katına çıkardığını tespit etti. Yeni Zelandaˊdaki Auckland Üniversitesiˊnde yapılan bir araştırma, hamileliğin son döneminde sağ tarafına ya da sırt üstü yatan anne adaylarının ölü doğum yapma riskinin iki kat yüksek olduğunu ortaya çıkardı. 450 kadın üzerinde yapılan araştırma, sol...
  3. Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir?

Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir?

Selam millet Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir? Bu konuda fikir ve bilgi lazım bana
  4. Dileklerin Kabulu İçin Nasıl Dua Etmek Gerekir ?

Dileklerin Kabulu İçin Nasıl Dua Etmek Gerekir ?

Bu konu; dileklerin kabulu için hangi dua hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biz kullar olarak, sürekli Allah'tan yardım bekler, Allah'tan dileklerimizin kabulu için niyaz ederiz. Sabır ve tevekkülle içten bir şekilde edilen her dua Allah'ın izniyle kabul olur. Ancak tabi ki dua etmenin de bir adabı vardır. Bu sayfamızda sizlere dileklerin kabulu için nasıl dua edileceği...
  5. Karının sağ alt tarafındaki ağrı

Karının sağ alt tarafındaki ağrı

Merhaba.Ben Bursa dan misafir üyeyim.Yaklaşık 10 gündür karınmın sağ alt tarafında ağrı oluşuyor, ıkınamıyorum, ıkınırken sancı giriyor ve ayda 2 kez adet oluyorum.En yakın zamanda cevabınızı bekliyorum, lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş