gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet size bir sorum olacak hep ünlülerin biyografi bilgilerini paylaşıyorsunuz ya bir tane de benim için paylaşın istedim ve Sarp Levendoğlu Kimdir diye merak ediyordum bu yüzden Sarp Levendoğlu biyografisini istiyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sarp Levendoğlu, oyunculuğa altı yaşında başladı. İstanbul Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu.
    Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni olması dolayısıyla ilk oyunculuk çalışmalarını onun projelerinde yapmıştır. "O Şimdi Asker" adlı sinema filmi ve Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha'nın Gözleri, Gece Gündüz gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak "Emret Komutanım Şah Mat" adlı sinema filminde rol almıştır.

Filmografisi

Gece Gündüz - (2008) "TV Dizisi"
    Zeliha'nin Gözleri - (2007) TV Dizisi
    Emret Komutanım Şah Mat - (2007)
    Emret Komutanım - (2005) TV Dizisi
    Çınaraltı - (2004) TV Dizisi
    Lise defteri - (2003) TV Dizisi
    O Şimdi Asker - (2003)

Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp levendoğlu

Sarp levendoğlu

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi
  2. Sarp Levendoğlu resimleri

Sarp Levendoğlu resimleri

sarp leventoğlu resimleri sarp levendoğlu resimleri leventoğlu levendoğlunun levendoğlu fotoğrafları kendisi Mustafa Altıoklar'ın yeğeni oluyor.ama kısa zamanda kendisini ekran karşısındaki izleyiciye kanıtladı bana göre .ben dahil:Dbirçok hayranı var bu müthiş yakışıklının:D:D:D
  3. Sarp Levendoğlu kimdir

Sarp Levendoğlu kimdir

sarp levendoğlu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri "Emret Komutanım" adlı diziden aşina olduğumuz yakışıklı olyuncu Sarp Levendoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Oyunculuğa altı yaşında başladı. İstanbul Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür...
  4. Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Bu konu; sarp levendoğlu fena yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boşuna dmeiyorlar şişede durduğu gibi durmuyor diye. Genç, yaşlı, ünlü, ünsüz herkesi yoldan çıkarabilen alkol bir ünlüyü daha perişan etti. Başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu 'nun gece eğlencesi tatsız bitti. Sevgilisi Begüm Birgören’le başladığı eğlenceye tek başına devam eden oyuncu, aldığı...
  5. Küçük Ağa Oyuncusu Sarp Levendoğlu Kimdir?

Küçük Ağa Oyuncusu Sarp Levendoğlu Kimdir?

sarp levendoğlu 2014, sarp levendoğlu kimdir, Sarp levendoğlu biyografi bilgileri Ekranların yeni dizisi ve aileler tarafından oldukça beğeni toplayan Küçük Ağa, hızla yükselmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Sarp Levendoğlu, karizmatik yakışıklı ve düzgün fiziği ile özelliklebayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kendisi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen...

Sayfayı Paylaş